r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FontForge 2017-07-31

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FontForge to bezpłatne narzędzie do tworzenia i edycji czcionek, charakteryzujące się bogatą funkcjonalnością. Przy jego użyciu możliwa jest praca z fontami w formatach Type1, TrueType, OpenType, CID-Keyed, Multiple-Master, CFF, SFD (natywny format), fontów bitmapowych (BDF, FON), a po odpowiedniej konfiguracji również SVG i Type 3.

Galeria programu

Program pomimo bogatej funkcjonalności pozostaje prosty w użyciu. Jego interfejs stworzony został w taki sposób, iż bez większych problemów odnajdą się w nim nawet początkujący użytkownicy. Skupia on w sobie wiele niezbędnych narzędzie, umożliwiających wygodną pracę z fontami. Korzystając z FontForge użytkownik posiada możliwość tworzenia nowych czcionek, modyfikacji już istniejących lub konwersji fontów pomiędzy wspieranymi formatami.

FontForge dostępny jest w polskiej wersji językowej dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 18.04.2014 20:08

16 kwietnia 2014 r.
Pierwsze uruchomienie FontForge, prod. George Williams, w Win XP Prof.
CIEKAWOSTKA.
Alert zabezpieczeń sys. Windows:
Xming X Server, wydawca: Colin Harrison
Zapora sys. Windows zablokowała temu programowi możliwość akceptowania połączeń z Internetu lub sieci.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.