FontViewOK 4.81

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FontViewOK jest bezpłatnym, bardzo prostym narzędziem do zarządzania czcionkami zainstalowanymi w systemie Windows.

Program pozwala na łatwe oraz wygodne przeglądanie czcionek w folderach systemowych, a także ich szybkie instalowanie. Dodatkowo FontViewOK umożliwia przeglądanie fontów zgromadzonych w dowolnej innej lokalizacji, np. na nośnikach CD/DVD itp. Dużą zaletą jest prosty i przejrzysty interfejs, pozbawiony jakichkolwiek zbędnych funkcji. Cała zawartość okna przeznaczona jest na prezentację poszczególnych czcionek w różnych rozmiarach oraz formatach (pogrubienie, kursywa, podkreślenie i przekreślenie). Program daje również możliwość porównywania czcionek, a także ich wydruku i podglądu dowolnego wpisanego tekstu.

Narzędzie nie wymaga instalacji i charakteryzuje się minimalnymi rozmiarami oraz dużą szybkością działania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 13.01.2017 15:16

Ja używam NexusFont

Radek68   22 #5 29.10.2015 21:49

Bardzo się cieszę, że poprawiono opis programu po moim komentarzu, ale kasowanie go, gdy jednocześnie zostawia się na tym portalu masę innych; obraźliwych, głupich czy bezsensownych komentarzy, uważam za co najmniej nieładne.

PitBoss   10 #4 11.09.2012 19:02

A po za tym jeśli używacie na co dzień programów graficznych czy innych dużych pakietów biurowych nie warto instalować w system tylko wskazywać lokalizacje fontów tam gdzie je mamy :)

PitBoss   10 #3 11.09.2012 19:00

Było by to o tyle ciekawsze gdyby była możliwość przeglądania fontów darmowych i płatnych z serwisów zajmujących się tym. :)

  #2 03.01.2012 17:37

W opisie jest napisane, że program pozwala na deinstalowanie czcionek. Próbuję tym programem odinstalować czcionki i nie wiem jak. błąd w opisie, czy ja przeoczyłem coś w programie? Poza tym ciekawy programik.

Semplicchi72   1 #1 15.06.2011 12:52

Ja korzystam z Exstensis Suitcase, do moich potrzeb optymalny.