Fontstand Fontstand 1.4.0 build 63

Strona główna Mac Programowanie Narzędzia pomocnicze dla webmasterów
Pobierz program

Fontstand to aplikacja na Maca, która pozwala za darmo wypróbować płatne fonty lub wypożyczyć je na jeden miesiąc po cenie niższej niż normalna. W sklepie Fontstand znajduje się 511 krojów, dostarczonych przez 28 wydawców.

Usługa Fontsand zapewnia nowy sposób licencjonowania fontów. W aplikacji trzeba założyć konto, aby mieć możliwość korzystania z jej głównych funkcji. Wybrane kroje można testować w dowolnym programie zainstalowanym na naszym Macu. Wypożyczony w darmowej opcji font jest aktywny przez godzinę. Mamy także możliwość wypożyczenia na miesiąc za cenę, która wynosi 10% normalnej licencji. Jeśli dany font wypożyczamy przez 12 miesięcy, to przechodzi on na naszą własność na zawsze.

W programie kroje posegregowane są według rodziny, można je również wyszukiwać po nazwie. Interfejs jest bardzo przyjazny i dostoswany wizualnie do najnowszych wersji systemu OS X.

Tworzenie ciekawych projektów z typografią na najwyższym poziomie może być kosztowne. Fontstand jest aplikacją wartą uwagi jeśli chcemy przetestować komercyjne fonty i sprawdzić, czy będą pasowały do projektu za ułamek ich zwykłej ceny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!