r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fontstand 1.4.0 build 63

Strona główna Mac Programowanie Narzędzia pomocnicze dla webmasterów

Fontstand to aplikacja na Maca, która pozwala za darmo wypróbować płatne fonty lub wypożyczyć je na jeden miesiąc po cenie niższej niż normalna. W sklepie Fontstand znajduje się 511 krojów, dostarczonych przez 28 wydawców.

Galeria programu

Usługa Fontsand zapewnia nowy sposób licencjonowania fontów. W aplikacji trzeba założyć konto, aby mieć możliwość korzystania z jej głównych funkcji. Wybrane kroje można testować w dowolnym programie zainstalowanym na naszym Macu. Wypożyczony w darmowej opcji font jest aktywny przez godzinę. Mamy także możliwość wypożyczenia na miesiąc za cenę, która wynosi 10% normalnej licencji. Jeśli dany font wypożyczamy przez 12 miesięcy, to przechodzi on na naszą własność na zawsze.

W programie kroje posegregowane są według rodziny, można je również wyszukiwać po nazwie. Interfejs jest bardzo przyjazny i dostoswany wizualnie do najnowszych wersji systemu OS X.

Tworzenie ciekawych projektów z typografią na najwyższym poziomie może być kosztowne. Fontstand jest aplikacją wartą uwagi jeśli chcemy przetestować komercyjne fonty i sprawdzić, czy będą pasowały do projektu za ułamek ich zwykłej ceny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.