r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fontster 3.4

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji

Fontster jest aplikacją, która w szybki sposób zmodyfikuje wygląd systemu Android. Program z łatwością pobierze i zmieni fonty używane w systemie, dopasowując je do kompozycji ROM-u lub ułatwi odczytywanie często bardzo niewyraźnych fontów.

Galeria programu

Aplikacja do działania wymaga praw roota. Po udzieleniu tychże praw możliwe jest zrobienie kopii zapasowej obecnie używanego zestawu oraz przywrócenie go w razie kłopotów. Autor aplikacji dal możliwość wyboru z zestawu ok. 150 czcionek, które są pobierane bezpośrednio na urządzenie i po uprzednim podglądzie mogą być zastosowane. Fontster potrafi także zrestartować urządzenie lub samo SystemUI. Aplikacja została stworzona do działania z ROM-ami opartymi na AOSP, czyli czystej formie udostępnianej przez Google. Do rodziny AOSP należy między innymi OmniROM i AOKP. Aplikacja powinna także współpracować z oprogramowaniem autorskim, jak Touchwiz od Samsunga i Sense od HTC. Wymogiem jest Android w wersji Ice Cream Sandwich lub nowszej.

Aplikacja działa szybko i bezproblemowo. W przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem zaleca się udanie do oficjalnego wątku na forum XDA Developers, gdzie można uzyskać szybką pomoc. Minusem aplikacji jest brak polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.