Foobillard 3.0a

Strona główna Windows Gry Sportowe
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Foobillard to gra w billard, której zasady całkowicie pokrywają się z zasadami obowiązującymi przy prawdziwym stole bilardowym. Zwolennicy tego typu rozrywki w wydaniu komputerowym z pewnością będą w pełni usatysfakcjonowani. Do wyboru mamy 4 rodzaje rozgrywki: 8 ball, 9 ball, carambol i snooker. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru wielkości stołu, na którym będzie odbywała się gra. Oprócz opcji gry we dwóch graczy przy jednym stole, mamy okazję sprawdzić swe umiejętności stając w szranki z graczem komputerowym, któremu można zmieniać poziom umiejętności wedle własnego uznania.

Foobillard posiada imponującą i efektowną oprawę graficzną. Jedynymi dźwiękami jakie docierają do gracza to odgłosy odbijających się bill, co wyzwala swoistą atmosferę w trakcie gry i pozwala graczowi na większe skupienie:) Na pochwałę zasługuje również realistyczna fizyka bill. Gra posiada ponadto wiele różnych opcji takich jak: dowolne ustawienie widoku stołu, zmiany koloru jego płótna, pełna kontrola pola widzenia. Foobillard posiada także możliwość gry w sieci.

Z pełnym opisem oraz zasadami gry można zapoznać się na nieoficjalnej polskiej stronie poświęconej temu projektowi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!