Foobnix Foobnix 2.6.11

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Foobnix to odtwarzacz multimedialny, który obsługuje najpopularniejsze formaty plików, w tym przede wszystkim: MP3, MP4, AAC, CD Audio, WMA, Vorbis, FLAC, WavPack, WAV, AIFF, Musepack, Speex, AU i SND.

Poza standardowymi opcjami, takimi jak tworzenie własnej biblioteki utworów oraz uruchamianie, zatrzymywanie czy też wybieranie kolejnych piosenek, Foobnix oddaje do dyspozycji szereg dodatkowych funkcjonalności. Użytkownik może słuchać rozmaitych stacji radiowych z całego świata, cieszyć się możliwością integracji z popularną usługą streamingową last.fm oraz niekoniecznie popularnym w naszym kraju rosyjskim serwisem społecznościowym Vkontakte.

Co ciekawe, Foobnix pozwala na pobranie dodatku, który zaoferuje możliwość konwertowania wybranych plików do innych popularnych formatów. Warto również dodać, że aplikacja zawiera funkcję dodawania tagów do swoich piosenek, a także wyświetlania szczegółowych informacji na temat odtwarzanego utworu oraz wyszukiwania podobnych kawałków.

Interfejs użytkownika w Foobnix na pierwszy rzut oka nie sprawia wrażenia intuicyjnego, więc potrzeba dłuższej chwili, by się z nim zapoznać. Jeśli jednak układ głównego okna nie do końca nam odpowiada, możemy dostosować jego wyglądu do własnych preferencji (można na przykład dodać graficzne tło, zmodyfikować styl menu oraz zmienić położenie niektórych elementów).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!