Foodpanda Foodpanda 1.0.1.0

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja międzynarodowego serwisu foodpanda. Za jej pomocą możemy zamawiać jedzenie z poziomu naszego telefonu. Lista lokali zostanie utworzona na podstawie naszej lokalizacji, bądź też wpisanego adresu. W większych miastach bez problemu znajdziemy dania i lokale z każdą kuchnią świata.

To właśnie ustalenie lokalizacji jest pierwszym krokiem w aplikacji. Możemy tego dokonać automatycznie, bądź też wpisać adres ręcznie. Pomocne może okazać się założenie konta. Dzięki temu nasze dane zostaną zapisane. Listę otwartych restauracji możemy sortować i filtrować. Głównym kryterium są kuchnie świata. Niestety zabrakło opcji wprowadzonej w wersji na inne systemy, czyli możliwości płatności z poziomu smartfonu. Użytkownicy Windows Phone mogą jedynie skorzystać z tradycyjnego płaceniu przy odbiorze (kartą i gotówką).

Wcześniej jednak należy skompletować zamówienie. Mechanizm jest bardzo przejrzysty, choć do pełni szczęścia brakuje widocznego pasku postępu, który powie nam jak daleko od finalizacji jesteśmy. Dobrym rozwiązaniem jest restauracja testowa, która pozwala sprawdzić jak przebiega cały proces bez narażania się na wydatki.

Możliwość podglądu poprzednich zamówień pozwala w łatwy sposób zamówić ulubione potrawy. W wersji na Windows Phone zabrakło zakładki z kuponami zniżkowymi.

Foodpanda to dobra propozycja dla osób często korzystający z tego typu serwisów. Szkoda, że wersja na mobilny system Microsoftu pozostaje w tyle za iOS i Androidem..

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!