Foolz: on Patrol Foolz: on Patrol 5.3

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Foolz: on Patrol to prosta gra zręcznościowa, oferująca kilkanaście poziomów rozgrywki. Wcielamy się w niej w rolę komiksowego policjanta, który wykonuje kolejne zadania, aby zdobyć awans.

Scenariusz gry osadzony jest w komiksowych realiach - tak wyglądają zarówno postaci, jak też tło. W grze należy wykonać możliwie jak najszybciej kolejne zadania, np. dogonić uciekających przestępców na autostradzie, trafić dwa razy w środek tarczy na strzelnicy i wiele innych. Kluczowy jest spryt i dobre tempo, a gra wymusza użycia różnych metod sterowania, np. obracania smartfonem od prawej do lewej. Im lepsze wyniki osiągniemy, tym bliżej będziemy celu, czyli zdobycia awansu sterowanego przez nas komiksowego policjanta.

Gra oferuje dwa tryby: trening, w którym możemy przećwiczyć kolejne misje oraz właściwy, w którym walczymy o jak najlepsze wyniki.

Dużym minusem aplikacji są reklamy, wyświetlane bardzo często i po każdej zakończonej turze rozgrywki. Filmy reklamowe trwają nawet kilkanaście sekund, przez co niepotrzebnie rozpraszają użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!