Football Strike Football Strike 1.28.0

Strona główna Android Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Football Strike oferuje niecodzienne podejście do wirtualnej piłki nożnej. Zamiast rozgrywania kolejnych meczów musimy udowodnić swoje umiejętności w zakresie wykonywania stałych fragmentów gry.

Mamy tutaj do czynienia z produkcją oferującą tryb multiplayer, w której będziemy rywalizować przeciwko graczom z całego świata w konkursach rzutów wolnych czy też rzutów karnych. W przypadku tych pierwszych spróbujemy jak najczęściej trafiać do siatki w określonym czasie, natomiast „z wapna” będziemy strzelać gole, a następnie staniemy między słupkami, by obronić „jedenastkę”.

Football Strike zawiera również tryb kariery, gdzie będziemy podejmować liczne wyzwania, podróżując po całym świecie. W każdym z wariantów rozgrywki otrzymamy bardzo nieskomplikowane, wręcz banalne sterowanie (jednym ruchem palca), dzięki czemu w mgnieniu oka zrozumiemy zasady gry i będziemy mogli bić kolejne rekordy.

Warto wspomnieć, że Football Strike umożliwia dostosowywanie wyglądu piłkarzy za pomocą wielu dostępnych przedmiotów (sporą część z nich odblokujemy podczas rozgrywki). Co ciekawe, grze pojawiają się prawdziwe drużyny, takie jak: FC Barcelona, Borussia Dortmund, FC Zenit, FC Schalke 04 i nie tylko.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!