r   e   k   l   a   m   a
reklama

Fora.pl przejęty przez Gadu-Gadu

Strona główna Aktualności

O autorze

Popularny serwis społecznościowy Fora.pl został przejęty przez Gadu-Gadu S.A. Na podstawie podpisanej dzisiaj umowy, twórcy serwisu będą go dalej rozwijać już w ramach zespołu Gadu-Gadu. Fora.pl to popularny serwis społecznościowy, odwiedzany przez 1,5 mln użytkowników miesięcznie. To kolejne przejęcie dokonane przez spółkę Gadu-Gadu w tym roku.

Dzięki włączeniu Fora.pl do sieci Gadu-Gadu, łączny zasięg serwisów społecznościowych (Fora.pl + MojaGeneracja.pl) spod znaku GG docierać będzie do ponad 2,7 mln internautów miesięcznie, czyniąc z nich pod tym kątem drugi serwis tego typu w polskim Internecie. Według najnowszego raportu Megapanel PBI/Gemius za kwiecień 2007 portal Fora.pl miał zasięg 10,62%. Ilość użytkowników w kwietniu 2007 wynosiła 1 501 427 osób, w tym samym okresie serwis wygenerował 96 151 213 odsłon.

Serwis Fora.pl oferuje internautom zakładanie bezpłatnych forów na dowolny temat.W prosty sposób umożliwia każdemu założenia własnego forum. Serwis Fora.pl powstał w 2005 roku, założono w nim dotychczas ponad 335 tysięcy forów dyskusyjnych. Do serwisu dołączyło 4,9 mln użytkowników, udzielono niemal 67 mln wypowiedzi na różne tematy.

Dzięki połączeniu serwisu Fora.pl z Gadu-Gadu, użytkownicy forów mają otrzymać szereg nowych funkcjonalności, pożytecznych przy codziennym korzystaniu z serwisu. Fora.pl to kolejne przejęcie Gadu-Gadu S.A. od czasu debiutu spółki na warszawskiej giełdzie. Od lutego Gadu-Gadu S.A. zostało właścicielem serwisów Nauka.pl, Nastolatek.pl, Angielski24.pl, serwisu Blip.pl. To, jak informuje Gadu-Gadu, nie koniec inwestycji, które są jednym z celów emisyjnych spółki Gadu-Gadu S.A.

Celem przejęć jest realizowanie długofalowej strategii rozwoju spółki mówi Krzysztof Szalwa z Zarządu Gadu-Gadu S.A. - W wyniku inwestycji w nowe przedsięwzięcia budujemy w ramach sieci Gadu-Gadu uzupełniające się, zintegrowane ze sobą usługi, które przede wszystkim dostarczać będą coraz więcej możliwości wielu milionom użytkowników.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów