r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Force Effect 2.7.13

Strona główna Android Grafika i fotografia CAD

Force Effect to aplikacja pozwalająca inżynierom szybko sprawdzić poprawność obliczeń przez symulację sił działających na konstrukcję.

Galeria programu

Aplikacja pozwala szybko narysować szkic konstrukcji lub przerysować konstrukcję na podstawie zdjęcia. Można w niej podać momenty i siły działające pod odpowiednimi kątami, oznaczyć punkty podparcia, łączniki i podać masę każdego z elementów. Rysowanie jest bardzo intuicyjne, a na wstępie aplikacja wyświetli samouczek.

Na podstawie rysunku aplikacja sama szybko wykona wszystkie niezbędne obliczenia, a ich wyniki poda w postaci raportu. Na tej podstawie można wstępnie ocenić jakość projektu i nawet w terenie zdecydować, czy warto ten pomysł rozwijać dalej. Raport można przesłać dalej lub zapisać jako strona internetowa.

Raport można wyeksportować w formacie DXF i włączyć do procesu projektowania. W aplikacji można też otwierać pliki w formacie DXF z dysku Autodesk 360.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.