ForkLift 3.0.3

Strona główna Mac Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ForkLift to ceniony menadżer plików z tradycyjnym, dwupanelowym interfejsem, za którym tęskni wielu użytkowników. Program świetnie nadaje się do pracy z dyskami lokalnymi i przesyłania plików na serwery FTP, SFTP, Amazon S3 czy WebDAV, z czym często radzi sobie lepiej niż Finder. Ponadto obsługuje protokoły SMB, NIS i AFP, a także może przeglądać sieć lokalną czy telefon podłączony do Maca.

ForkLift ma prosty, przyjemny dla oka interfejs, podzielony na dwa panele z listą plików, prezentowaną w wybrany sposób. Program oferuje również możliwość szybkiego dostępu do wybranych lokalizacji jak Biurko, Programy, Dokumenty, dyski zewnętrzne itp. oraz szybki podgląd wielu formatów plików. Oprócz przesyłania danych możemy je również synchronizować między folderami, uzyskiwać szybki podgląd, a także wyszukiwać pliki. Ulubione miejsca i często wykorzystywane widoki można zapisać jako zakładki z preferencjami widoku.

ForkLift obsługuje skróty klawiszowe, przy czym można wybrać, czy będą to skróty Findera czy bardziej tradycyjne, stosowane w Total Commanderze, Midnight Commanderze czy innych starszych menedżerach plików. Można również korzystać z ciemnej skórki, jeśli jasna wyda się komuś nieodpowiednia. Ustawienia, widoki i zakładki można synchronizować między komputerami z pomocą Dropboxa.

Wersja próbna działa przez 14 dni.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

ForkLift 3.0 – znany, ale zupełnie nowy menedżer plików na Maca

12
21.02.2017  •  Anna Rymsza

Jeśli Finder to za mało, a często tak właśnie jest, warto przetestować nową wersję programu ForkLift. To znany menedżer plików dla macOS, którego wersja 3.0 została napisana od nowa w Swifcie, świetnie się prezentuje, jest funkcjonalna i wygodna. ForkLift wykorzystuje tradycyjny, dwupanelowy interfejs, który można obsługiwać takimi samymi skrótami jak Findera lub skrótami znanymi z Midnight Commandera i jemu podobnych programów. Ponadto można korzystać z jasnej lub ciemnej skórki, a panele ułożyć pionowo lub poziomo (można też korzystać z tylko jednego) i włączyć widok kart, czym ForkLift…

Szukasz dobrego menadżera plików dla OS X? ForkLift przeceniono na 1,99 euro

2
25.08.2015  •  Paweł Piskurewicz

ForkLift to popularny menadżer plików dla systemu OS X. Stanowi dobrą alternatywę dla osób przyzwyczajonych do Total Commandera . Dziś można go zakupić w sporej promocji, bo za jedyne 1,99 euro. Normalna cena ForkLift to prawie 20 euro. Wśród możliwości aplikacji znajdziemy między innymi przesyłanie danych pomiędzy dyskami lokalnymi, a także na serwery FTP, SFTP, Amazon S3 czy WebDAV. Ponadto obsługuje protokoły SMB, NIS i AFP, a także pozwala przeglądać sieć lokalną czy telefon podłączony do Maka. ForkLift ma klasyczny, prosty interfejs, podzielony na dwa panele z listą plików,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych