ForkLift ForkLift 3.3.7

Strona główna Mac Akcesoria Menedżery plików
Pob​ierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ForkLift to ceniony menadżer plików z tradycyjnym, dwupanelowym interfejsem, za którym tęskni wielu użytkowników. Program świetnie nadaje się do pracy z dyskami lokalnymi i przesyłania plików na serwery FTP, SFTP, Amazon S3 czy WebDAV, z czym często radzi sobie lepiej niż Finder. Ponadto obsługuje protokoły SMB, NIS i AFP, a także może przeglądać sieć lokalną czy telefon podłączony do Maca.

ForkLift ma prosty, przyjemny dla oka interfejs, podzielony na dwa panele z listą plików, prezentowaną w wybrany sposób. Program oferuje również możliwość szybkiego dostępu do wybranych lokalizacji jak Biurko, Programy, Dokumenty, dyski zewnętrzne itp. oraz szybki podgląd wielu formatów plików. Oprócz przesyłania danych możemy je również synchronizować między folderami, uzyskiwać szybki podgląd, a także wyszukiwać pliki. Ulubione miejsca i często wykorzystywane widoki można zapisać jako zakładki z preferencjami widoku.

ForkLift obsługuje skróty klawiszowe, przy czym można wybrać, czy będą to skróty Findera czy bardziej tradycyjne, stosowane w Total Commanderze, Midnight Commanderze czy innych starszych menedżerach plików. Można również korzystać z ciemnej skórki, jeśli jasna wyda się komuś nieodpowiednia. Ustawienia, widoki i zakładki można synchronizować między komputerami z pomocą Dropboxa.

Wersja próbna działa przez 14 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!