FormatFactory FormatFactory 5.1.0.0

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FormatFactory to świetne i darmowe narzędzie pierwotnie przeznaczone do konwertowania multimediów pomiędzy większością ogólnodostępnych formatów audio i wideo. Wraz z wydaniem kolejnych wersji program został wyposażony w narzędzia do pobierania wideo z Internetu, konwersji grafiki i dokumentów, zgrywania zawartości płyt CD/DVD/BR-D czy konwertowania obrazów dysków pomiędzy różnymi formatami.

Konwertowanie multimediów

Podobnie jak większość darmowych aplikacji tego typu, tak również FormatFactory korzysta z wielu doskonałych, darmowych kodeków audio/video i programów, których zadanie polega na transkodowaniu pomiędzy wieloma popularnymi formatami plików audio/video z możliwością wyboru dodatkowych opcji. Program pozwala m. in. na konwersję materiałów wideo do takich formatów jak MP4, 3GP, MPG, AVI, WMV, FLV, SWF, VOB, MOV, GIF, WebM i formatów audio do plików MP3, WMA, APE, FLAC, M4A, AAC, AC3, MMF, AMR, M4R, OGG, WAV.

Dodatkowe funkcje związane z multimediami

FormatFactory oferuje również opcje przycinania wideo, usuwania z obrazu znaków wodnych, nagrywania zawartości ekranu komputera, pobierania klipów z różnego typu serwisów internetowych oraz odtwarzania wideo w różnych formatach. Narzędzie pozwala również mixować i scalać audio. FormatFactory został wyposażony dodatkowo w moduł konwersji plików graficznych do formatów JPG, BMP, PNG, TIF, ICO itp., funkcję naprawiania uszkodzonych materiałów audio i wideo czy obsługi dokumentów. W przypadku tej ostatniej znajdziemy opcje łączenia zawartości kilku PDF-ów, konwersji PDF do tekstu, DOC, Excela, HTML-a, grafiki oraz formatów Mobi, EPub czy AZW3.

Inne funkcje FormatFactory

Opisywane narzędzie pozwala na konwersję zawartości nośników Bluray do formatu MKV, zgrywanie filmów z płyt DVD do plików wideo oraz muzyki z CD do plików audio. Nie zabrakło również możliwości zgrywania zawartości nośników optycznych do obrazów dysków oraz ich konwersji. Twórcy przygotowali również narzędzie do wygodnej zmiany nazw plików.

Kluczowe cechy programu:

  • darmowe narzędzie do konwersji multimediów
  • wsparcie dla najpopularniejszych formatów
  • możliwość przetwarzania grafiki i dokumentów PDF
  • funkcja do zgrywania zawartości płyt CD/DVD/BR-D
  • pobieranie klipów wideo z Internetu

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

praktycznie pozwala na wszystkie konwersje
na razie nie znalazłem, nie wiem skąd takie kiepskie opinie innych.
ocena użytkownika
27.03.2020 18:29 • Recenzja do wersji 5.1.0.0

Korzystam z niego od kilku lat bez problemów, Ostatnio aktualizowałem do 5.1.0.0 również bez problemów. Bardzo dobrze konwertuje stare CD i DVD do mp4. Mam jeden problem i nie mogę znaleźć odpowiedzi. Najnowsza wersja może konwertować dokumenty, ale prosi o password. Jaki ??. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji. Może ktoś pomoże,Może redakcja coś napisze na ten temat. Gdyby nie ten problem byłaby piąta gwiazdka.

Plusem jest to, że jest
Nie przekonuje mnie jego grafika i logika
ocena użytkownika
24.01.2020 13:28 • Recenzja do wersji 4.10.5.0

Bardzo dobrym programem do konwersji jest XMedia Recode. Jest wysoce konfigurowalny, ma predefiniowalne ustawienią, wykorzystuje możliwości komputera [technologia CUDA]. Próbowałem wielu ten wg mnie jest najlepszy.