Fortissimo 1.0 Build 9.3

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Fortissimo to stosunkowo lekki, prosty, ale i użyteczny odtwarzacz audio, który posiada wsparcie dla najczęściej spotykanych formatów audio, możliwość tworzenia i edytowania playlist oraz zmiany wyglądu poprzez system skórek.

Aplikacja nie należy do najbardziej rozbudowanych odtwarzaczy na rynku, ani nie wygląda przesadnie interesująco - jednakże po prostu robi to, co trzeba, czyli odtwarza muzykę zapisaną w formatach MP3, MP2, WMA, MID oraz WAV. Zapewnia to wsparcie w większości przypadków, aczkolwiek posiadacze muzyki w nieco bardziej egzotycznych formatach z miejsca skreślą Fortissimo za brak obsługi ich bibliotek multimedialnych. Przy pierwszym uruchomieniu warto wskazać domyślny folder z muzyką, aby program mógł przeskanować wskazane źródło - trzeba przyznać, że trwa to naprawdę krótko nawet przy dużych zbiorach muzycznych.

Jeśli chodzi o funkcje, to tutaj nie ma w zasadzie niczego nadzwyczajnego. Możemy tworzyć i edytować listy odtwarzania, przydatna jest wbudowana wyszukiwarka, a liczba opcji ogranicza się do trzech: Random (odtwarzanie losowego utworu), Play All (odtwarzaj wszystko) oraz Repeat (powtórz po zakończeniu). Małym plusem jest możliwość dopasowania czcionki stosowanej w programie oraz wbudowane wizualizacje, dla tych którzy preferują tego typu atrakcje zamiast widoku playlisty.

Uwaga!

  • Wersja darmowa aplikacji pozwala na odtworzenie 35 utworów - po tym program poprosi o rejestrację. W przypadku wybraniu opcji "nie", możliwe będzie dalsze odtwarzanie.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!