r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Forum Autodesk - więcej niż 3D

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

17 listopada w Warszawie odbędzie się Forum Autodesk, ogólnopolskie spotkanie użytkowników oprogramowania Autodesk - architektów, inżynierów, konstruktorów, projektantów oraz wszystkich osób, które w swojej pracy zawodowej wykorzystują oprogramowanie projektowe. Tegoroczna konferencja będzie już trzecią edycją i jest organizowana pod hasłem Więcej niż 3D.

W tym roku podczas Forum odbędą się dyskusje panelowe - będą one okazją do przedstawienia najważniejszych wyzwań i trendów w branżach. Zostaną zorganizowane praktyczne sesje z zakresu rozwiązań do modelowania cyfrowego oraz technologii wizualizacji i symulacji. Po raz pierwszy została przygotowana ścieżka menadżerska, czyli warsztaty poruszające ekonomiczne i organizacyjne aspekty wykorzystania innowacyjnych rozwiązań projektowych w firmie, w tym finansowania inwestycji w oprogramowanie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Dokładny program spotkania, formularz zgłoszeniowy oraz dalsze informacje dostępne są na stronach Forum Autodesk.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.