reklama

Forum Autodesk - więcej niż 3D

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

17 listopada w Warszawie odbędzie się Forum Autodesk, ogólnopolskie spotkanie użytkowników oprogramowania Autodesk - architektów, inżynierów, konstruktorów, projektantów oraz wszystkich osób, które w swojej pracy zawodowej wykorzystują oprogramowanie projektowe. Tegoroczna konferencja będzie już trzecią edycją i jest organizowana pod hasłem Więcej niż 3D.

W tym roku podczas Forum odbędą się dyskusje panelowe - będą one okazją do przedstawienia najważniejszych wyzwań i trendów w branżach. Zostaną zorganizowane praktyczne sesje z zakresu rozwiązań do modelowania cyfrowego oraz technologii wizualizacji i symulacji. Po raz pierwszy została przygotowana ścieżka menadżerska, czyli warsztaty poruszające ekonomiczne i organizacyjne aspekty wykorzystania innowacyjnych rozwiązań projektowych w firmie, w tym finansowania inwestycji w oprogramowanie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Dokładny program spotkania, formularz zgłoszeniowy oraz dalsze informacje dostępne są na stronach Forum Autodesk.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić