r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Forum IT już 23 października

Strona główna Aktualności

Firma IBM zaprasza na tegoroczną edycję Forum IT, jednego z największych spotkań branży IT w Polsce. Konferencja odbędzie się 23 października w Warszawie.

W trakcie Forum IT odbędzie się aż 48 wystąpień najlepszych ekspertów w branży. O każdej godzinie odbywać się będzie równolegle osiem prezentacji. W tym roku w programie Forum znalazły się prezentacje dotyczące m.in: SOA, ITIL, zarządzania informacją, zarządzania bezpieczeństwem, Komunikacji, Wirtualizacji, Technologii oraz rozwiązań przechowywania danych.

W programie konferencji znajdą się tematy interesujące zarówno dla dyrektorów zarządzających firm, szefów IT, architektów IT, programistów jak i osób zainteresowanych szczegółowymi rozwiązaniami sprzętowymi. Druga edycja Forum IT odbędzie się 23 października, w Hotelu Hilton przy ulicy Grzybowskiej 63 w Warszawie. Udział jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja powiązana z wyborem interesujących nas sesji technicznych.

Więcej informacji na temat tegorocznego Forum IT znaleźć można na stronie organizatorów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.