Forza Football - Soccer Live Scores Forza Football - Soccer Live Scores

Strona główna iOS Wiadomości Aplikacje dla kibiców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Forza Football - Soccer Live Scores to aplikacja dla miłośników futbolu, dzięki której można być na bieżąco z informacjami o ulubionych klubach. Program przeznaczony jest na iPady, iPhone'y i wspiera smartzegarki Apple Watch.

Najważniejszą funkcją programu jest możliwość śledzenia na żywo meczów drużyn, które lubimy. Można zdefiniować kilka rodzajów powiadomień, m.in. o rozpoczęciu spotkania, wyniku w czasie rzeczywistym, o składach, czerwonych kartkach itp. Informacje wysyłane są w trybie push, co daje gwarancję, że żadne boiskowe wydarzenia nas nie ominą. Po wybraniu odpowiedniej opcji filtrowania wyników, można śledzić mecze wszystkich rozgrywek w danym dniu. Program pozwala też śledzić plotki transferowe i informuje o dokonanych transferach. Atutem aplikacji jest też fakt, że wyświetla powiadomienia na smartzegarkach Apple Watch.

Aplikacja pozwala wybrać jeden z kilkunastu motywów graficznych, wedle preferencji użytkownika. Program jest intuicyjny i prosty w obsłudze, pozwalając skupić się na tym, co najważniejsze, czyli wynikach meczów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!