reklama

Forza Motorsport 5 z Car Pass, bo gracze kochają DLC

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Studio Turn 10, które trzyma w rękach kierownicę serii Forza Motorsport, zapowiedziało tak zwane Car Pass dla zbliżającej się piątej odsłony wyścigów. Chodzi o nazwane inaczej Season Pass, czyli opcję zakupu po obniżonej cenie wszelkich planowanych dla gry w najbliższym czasie paczek DLC. W sumie chodzi o 60 nowych samochodów, które obejrzymy też wszystkie z bliska w trybie Forzavista, a więc naszym wirtualnym garażu.

Producenci dumni są z tego, że potrafili tak często wydawać dodatkowe auta i kontynuują tradycję zapoczątkowaną w 2007 roku wraz z Forza Motorsport 2, a rozwijaną w regularnych odstępach czasu w FM4, gdzie nowe paczki pojazdów pojawiały się co miesiąc. Piątka zadebiutuje wraz z konsolą Xbox One 22 listopada. Do działania wymagała będzie pobrania obszernej aktualizacji, dopełniającej grę.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama