Forza Motorsport 6: Apex

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Forza Motorsport 6: Apex to darmowa i okrojona wersja gry Forza Motorsport 6 dostępna wyłącznie na PC z systemem operacyjnym Windows 10.

Każdy spośród 60 samochodów udostępnionych w Forza Motorsport 6: Apex prowadzi się zupełnie inaczej, a gra cechuje się realistycznym modelem jazdy. Jeśli jednak nie mamy doświadczenia w symulatorach, możemy wybrać jeden z niższych poziomów trudności, a nawet dostosować poszczególne ustawienia zgodnie z własnymi preferencjami (włącznie z opcją automatycznego hamowania na zakrętach).

Aby gracz poczuł się jak podczas rywalizacji sieciowej, w Forza Motorsport 6: Apex dodano system Drivatar. Gra rejestruje poczynania użytkowników w trybie single player, a następnie umieszcza duchy kierowców w rozgrywce innych osób, pobierając je z serwera. Nie ścigamy się więc bezpośrednio z SI, a nasi rywale popełniają prawdziwe błędy, więc czujemy się jak podczas zabawy w multiplayerze.

Forza Motorsport 6: Apex na PC wspiera jakość obrazu w 4K (wymagany ekran obsługujący taką rozdzielczość) przy wykorzystaniu technologii DirectX 12 i silnika ForzaTech, który generuje wysokiej jakości grafikę.

Uwaga!

  • Forza Motorsport 6: Apex nie jest ograniczona czasowo. Mało tego – autorzy regularnie wprowadzają nowe rodzaje zawodów (nie dodają jednak do gry nowych torów czy samochodów), a pomiędzy nimi będziemy szlifować umiejętności w grze dowolnej, samemu wybierając tor, samochód, liczbę okrążeń, liczbę kierowców oraz poziom trudności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Fajna grafika
Zacina się, że hej
ocena użytkownika
17.01.2021 13:21

To jak ta gra zacina się na praktycznie każdym PC, to jest jakaś katastrofa.