FotoMorph 13.9.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FotoMorph to darmowe narzędzie służące do tzw. morfingu, czyli tworzenia animacji, w których jeden z obrazów płynnie zmienia się w inny.

Praca z programem odbywa się w oparciu o zakładki, za pośrednictwem których użytkownik dodaje do projektu obrazy, a następnie nanosi na nie proste efekty - oprócz morfingu dostępne są m.in. opcje powiększania i zniekształcania. Na poszczególnych etapach pracy aplikacja umożliwia również zmianę podstawowych właściwości grafiki (saturacja, światło, natężenie podstawowych kolorów itd.), nakładanie na nią prostych efektów (wyostrzenie/rozmazanie, sepia, negatyw itp.), a także dodawanie tekstu i ramek.

FotoMorph oferuje ciekawą funkcję nakładania na obrazy siatki punktów, która pomimo, iż nie jest najprostsza w użyciu to przekłada się w znaczący sposób na jakość tworzonej pracy. Gotowa animacja zapisana może zostać w postaci pliku SWF, GIF, AVI oraz sekwencji statycznych obrazów.


Informacja

Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.


© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!