r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FotoSketcher 2.10 z nowym algorytmem malowania

Strona główna Aktualności

Ukazała się wersja 2.10 programu FotoSketcher — darmowego narzędzia do automatycznego tworzenia rysunków i obrazów na podstawie zdjęć.

Dzięki FotoSketcherowi można bardzo łatwo wygenerować małe dzieło sztuki na podstawie dostarczonego zdjęcia (lub innej grafiki). Do dyspozycji użytkownika są różne style (szkic ołówkiem, rysunek piórkiem i tuszem, obraz malowany różnymi typami farb) oraz proste narzędzia pomagające przygotować wzorcowe zdjęcie do konwersji (kontrast, wyostrzanie, uproszczenie, nasycenie kolorów, jasność i podobne). Efekty pracy z tym programem można zobaczyć w galerii na stronie domowej projektu.

W tej wersji programu dodany został bardo dobry algorytm malowania — expressive brushstrokes — który dodatkowo może korzystać z własnych pędzli użytkownika. Kolekcja pędzli oraz grafik jest w tej wersji programu automatycznie zapisywana. Do kolejki obrazów do masowej konwersji FotoSketchera 2.10 można dodawać pliki nie tylko w formacie JPG, ale również BMP i PNG. Ponadto autor programu naprawił zgłaszane przez użytkowników błędy i wprowadził kilka drobnych ulepszeń interfejsu, w tym dodanie możliwości przeciągnięcia obrazka z przeglądarki bezpośrednio do okna programu.

r   e   k   l   a   m   a

Najnowszą wersję FotoSketchera można pobrać z naszego portalu w dziale Programy -> Grafika -> Katalogowanie i obróbka zdjęć. Przy instalacji programu można również zainstalować pasek narzędziowy dla Internet Explorera i Firefoksa, i uzyskać szybki dostęp do aplikacji oraz grupy na portalu Flickr.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.