Fotoradary Polska Fotoradary Polska 3.9

Strona główna Android Podróże i transport Fotoradary i ostrzeganie
Pobierz program
lub zeskanuj:

Fotoradary Polska to aplikacja przeznaczona dla kierowców. Pomimo swojej nazwy jej zadaniem jest nie tylko wykrywanie fotoradarów, ale też wiele innych czynności przydatnych podczas jazdy samochodem.

Główny ekran aplikacji domyślnie zajmuje licznik prędkości. Ta jest obliczana w oparciu o nasze położenie GPS. Po prawej stronie u góry ujrzymy powiadomienie o dopuszczalnej, maksymalnej prędkości w naszym rejonie. Dodatkowo aplikacja poinformuje nas o niebezpiecznym zbliżaniu się do limitu.

Ciekawie prezentuje się dziennik podróży. Pozwala zapisać przebyte trasy i śledzić związane z nimi informacje. Wśród ważnych informacji znajdują się także te o radarach i kontrolach. Dzięki sporej społeczności Fotoradary Polska oferuje aktualne dane, także o wypadkach i innych utrudnieniach na drodze.

Z aplikacji można korzystać zarówno offline jak i online. W drugim przypadku będziemy mieli świeższe i pełniejsze informacje. Część z funkcji jest dostępna dopiero w wersji premium. Znajdziemy wśród nich między innymi opcję nagrywania trasy jak i HUD. Przez pierwszy tydzień możemy testować je za darmo. Dodatkowo autorzy dokładnie rozpisali, co otrzymujemy za dodatkową opłatą. Fotoradary Polska to przydatna pomoc podczas podróży naszym pojazdem. Ważnym elementem jest też baza danych. Jej skuteczność jest jednak zależna od regionu i lepiej samemu określić na ile sprawdza się w naszej lokalizacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!