r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fotorealistyczne GTA V PC z fanowską modyfikacją Teddyhancer

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Komputerowe wydania Grand Theft Auto były z czasem ulepszane graficznie poprzez stosowanie modyfikacji tworzonych przez fanów poszczególnych części i GTA V nie jest tutaj wyjątkiem. Z jednej strony trwają prace nad mocno poprawiającym oprawę gry iCEhancerem, a z drugiej już rośnie mu konkurencja w postaci Teddyhancera, który czyni z tytułu coś fotorealistycznego. Trudno będzie odróżnić fikcję od rzeczywistości.

Odpowiedzialny za modyfikację Martin Bergman jeszcze nie jest gotowy jej wypuścić, ale premiera niebawem. W dalszym ciągu bawi się ustawieniami oświetlenia, shaderami oraz tonacją kolorów, starając się uzyskać efekt jak najlepiej oddający rzeczywistość. Trzeba przyznać, że na niektórych obrazach efekt naprawdę jest piorunujący i choć studio Rockstar wykonało kawał dobrej roboty, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał poprawić mistrza... Dlatego właśnie fani PC cieszą się ze wsparcia dla modów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.