Fotorelacja z Electronic Sports World Cup 2007 w Poznaniu

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniu wczorajszym, w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbyła się impreza Electronic Sports World Cup 2007 - największa tego typu w Polsce. Licznie stawili się na nią zarówno gracze komputerowi, jak i konsolowi. Rozpoczęte o 10:00 rano elektroniczne szaleństwo trwało do godziny 22:00.

Obok wielu stanowisk PC, na których w większości odbywały się turnieje lub prezentacje hitów poszczególnych wydawców, zwiedzający mieli także okazję sprawdzić w akcji konsole najnowszej generacji: Xboksa 360, PS3 i Wii. Były konkursy, nagrody, no i oczywiście całe mrowie hardkorowych graczy w swych klanowych barwach. Dodatkowo atmosferę podkręcali. podkręcacze, zwani również overclokerami, oraz naturalnie młodziutkie hostessy.

Tego typu imprezy stają się w Polsce z roku na rok coraz popularniejsze i gromadzą rekordowe zastępy graczy z całej Polski. Oby tak dalej!

Zapraszamy do obejrzenia Fotorelacji z Electronic Sports World Cup 2007 w Poznaniu.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy