Fotorelacja z premierowego roadshow Windows Vista

Strona główna Aktualności

O autorze

10 i 11 marca 2007 r. w warszawskim kompleksie handlowo-rozrywkowym Złote Tarasy, odbyła się pierwsza z cyklu weekendowych imprez, mających na celu promocję systemu Windows Vista i pakietu Office 2007 w Polsce. W centralnym, najbardziej prestiżowym punkcie Złotych Tarasów, ulokowano multimedialne stoisko wyposażone w 13 ekranów plazmowych, 9 laptopów oraz 2 komputery stacjonarne wraz ze sprzętem nagłaśniającym. Każdy zainteresowany mógł na żywo przekonać się jak działa najnowszy produkt Microsoftu. Duże zainteresowanie wzbudził konkurs gry w... pasjansa ;-), podczas którego można można było wygrać Vistę lub Office 2007.

Jak to wyglądało? Możecie przekonać się sami oglądając naszą fotorelację z tej imprezy. Kolejne planowane są 17-18 marca w Centrum Handlowym M1 w Poznaniu, 24-25 marca w Silesia City Center w Katowicach, 31 marca-1 kwietnia w Galerii Kazimierz w Krakowie, 14-15 kwietnia w Manufakturze w Łodzi oraz 12-13 maja w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję