r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Foursquare

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe

Foursquare to do niedawna serwis społecznościowy oparty na geolokalizacji i zapisywaniu odwiedzanych miejsc, lokali i obiektów. Osoby zarejestrowane w portalu mogły zbierać punktu za zameldowanie się w danym miejscu. Dzięki temu można konkurować z innymi osobami i zdobyć na przykład tytuł burmistrza ulubionej restauracji bądź dworca w swoim mieście. Od niedawna jej autorzy postanowili podzielić program na dwie części. Logowaniem zajmuje się aplikacja Swarm, a Foursquare skupia w sobie jedynie bazę polecanych punktów.

Bardzo łatwo znaleźć tu można miejsca, w których byli znajomi lub inni użytkownicy Foursquare, a także gdzie polecają zajść, a czego lepiej unikać (tu należy uważać na recenzje sponsorowane). Samemu również można z poziomu tej aplikacji ocenić miejsce, serwowane w nim dania lub świadczone usługi, jakość obsługi, atmosferę, a nawet dodać zdjęcia. Foursquare to także miejsce, gdzie można dowiedzieć się o lokalnych zniżkach i promocjach. Często dostawać będziemy informację o specjalnych upustach dla osób, które zarejestrują się przez aplikację w danym lokalu (indywidualna zniżka lub darmowa kawa do posiłku).

r   e   k   l   a   m   a

Próby zalogowania się w danym lokalu przeniosą nas do aplikacji Swarm, bądź też komunikatu o potrzebie jej pobrania. W programie wciąż pozostały opcje społecznościowe takie jak listy znajomych i ich aktywności oraz odznaki. Obie aplikacje dostępne są za darmo. Posiadają spore grono użytkowników w naszym kraju.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy, które warto mieć na smartwatchu z Androidem Wear

27
OPROGRAMOWANIE 18.03.2016 | Łukasz Maślanka

Smartzegarki często nazywane są ładnym i interesującym, ale ciągle zbędnym gadżetem. Mówi się o nich, że poza estetyką wykonania nie mają one wiele więcej do zaoferowania. A na pewno nie aż tyle, by warto było za nie wykładać grube pieniądze. Sprawdziliśmy więc aplikacje na Androida Wear, które można znaleźć na półkach sklepu Google Play, przygotowując dla Was zestaw dobrych programów, które warto przetestować na smartzegarkach z systemem operacyjnym spod znaku zielonego robota. Szperając w zasobach googleowego sklepu z aplikacjami na Androida Wear szukaliśmy głównie takich, które sprawdzą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.