Foursquare Foursquare 3.5.8.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Foursquare to serwis społecznościowy oparty na geolokalizacji i zapisywaniu odwiedzanych miejsc, lokali i obiektów. Osoby zarejestrowane w portalu mogą zbierać punktu za zameldowanie się w danym miejscu. Dzięki temu można konkurować z innymi osobami i zdobyć na przykład tytuł burmistrza ulubionej restauracji bądź dworca w swoim mieście. Jest to oficjalna aplikacja do obsługi tego serwisu.

Bardzo łatwo znaleźć tu można miejsca, w których byli znajomi lub inni użytkownicy Foursquare, a także gdzie polecają zajść, a czego lepiej unikać (tu należy uważać na recenzje sponsorowane). Samemu również można z poziomu tej aplikacji ocenić miejsce, serwowane w nim dania lub świadczone usługi, jakość obsługi, atmosferę, a nawet dodać zdjęcia. Foursquare to także miejsce, gdzie można dowiedzieć się o lokalnych zniżkach i promocjach. Często dostawać będziemy informację o specjalnych upustach dla osób, które zarejestrują się przez aplikację w danym lokalu (indywidualna zniżka lub darmowa kawa do posiłku).

Nowa odsłona aplikacja została całkowicie przebudowana razem z projektantami Nokii. Widać to po estetycznym, intuicyjnym i niezwykle szybkim interfejsie. Obecnie jest to najlepszy klient dla usługi Foursquare na Windows Phone 7.5 i 8, i nic nawet nie jest w stanie się zbliżyć do tego, co oferuje ta oficjalna aplikacja.

Współpraca z Nokią zaowocowała wydaniem specjalnej aktualizacji dla Lumii (Foursquare Upgrade), dodającej rozszerzoną rzeczywistość.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!