r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Foursquare 11.2

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe

Foursquare to do niedawna serwis społecznościowy oparty na geolokalizacji i zapisywaniu odwiedzanych miejsc, lokali i obiektów. Osoby zarejestrowane w portalu mogły zbierać punktu za zameldowanie się w danym miejscu. Dzięki temu można konkurować z innymi osobami i zdobyć na przykład tytuł burmistrza ulubionej restauracji bądź dworca w swoim mieście. Od niedawna jej autorzy postanowili podzielić program na dwie części. Logowaniem zajmuje się aplikacja Swarm, a Foursquare skupia w sobie jedynie bazę polecanych punktów.

Bardzo łatwo znaleźć tu można miejsca, w których byli znajomi lub inni użytkownicy Foursquare, a także gdzie polecają zajść, a czego lepiej unikać (tu należy uważać na recenzje sponsorowane). Samemu również można z poziomu tej aplikacji ocenić miejsce, serwowane w nim dania lub świadczone usługi, jakość obsługi, atmosferę, a nawet dodać zdjęcia. Foursquare to także miejsce, gdzie można dowiedzieć się o lokalnych zniżkach i promocjach. Często dostawać będziemy informację o specjalnych upustach dla osób, które zarejestrują się przez aplikację w danym lokalu (indywidualna zniżka lub darmowa kawa do posiłku).

Próby zalogowania się w danym lokalu przeniosą nas do aplikacji Swarm, bądź też komunikatu o potrzebie jej pobrania. W programie wciąż pozostały opcje społecznościowe takie jak listy znajomych i ich aktywności oraz odznaki. Obie aplikacje dostępne są za darmo. Posiadają spore grono użytkowników w naszym kraju. Niestety podział na dwa programy wprowadził małe zamieszanie wśród użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.