r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Foxit Mobile PDF 2015.319.411.3050

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Foxit Mobile PDF to aplikacja do obsługi plików PDF, za którą odpowiada zespół Foxit Software. Za jej pomocą możemy przeglądać dokumenty zgromadzone w pamięci urządzenia, bądź też otrzymane w mailu.

Galeria programu

Główny ekran aplikacji dzieli się na 3 części. W pierwszej możemy otwierać nowe pliki, w drugim przeglądać ostatnio używane, a w trzecim zapoznać się z informacjami o aplikacji. Foxit Software wspiera API Windows Phone 8.1 dzięki czemu plik PDF może pochodzić nie tylko z folderów na karcie pamięci czy też urządzenia, ale także współpracujących aplikacji.

Ilość dostępnych narzędzi nie zachwyca. Zawartość dokumentu możemy przeszukiwać, a tryb widoku zmieniać pomiędzy ciągłym i pojedynczym. Z poziomu dolnej belki możemy także sprawdzić właściwości pliku. Foxit Software pozwala otwierać pliki zabezpieczone hasłem i to właściwie wszystkie jego możliwości. Na plus należy zaliczyć dobrą obsługę nawet rozbudowanych plików PDF.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.