r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Foxit Mobile PDF 2015.319.411.3050

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program w oficjalnym sklepie Windows Phone
lub zeskanuj:

Foxit Mobile PDF to aplikacja do obsługi plików PDF, za którą odpowiada zespół Foxit Software. Za jej pomocą możemy przeglądać dokumenty zgromadzone w pamięci urządzenia, bądź też otrzymane w mailu.

Galeria programu

Główny ekran aplikacji dzieli się na 3 części. W pierwszej możemy otwierać nowe pliki, w drugim przeglądać ostatnio używane, a w trzecim zapoznać się z informacjami o aplikacji. Foxit Software wspiera API Windows Phone 8.1 dzięki czemu plik PDF może pochodzić nie tylko z folderów na karcie pamięci czy też urządzenia, ale także współpracujących aplikacji.

Ilość dostępnych narzędzi nie zachwyca. Zawartość dokumentu możemy przeszukiwać, a tryb widoku zmieniać pomiędzy ciągłym i pojedynczym. Z poziomu dolnej belki możemy także sprawdzić właściwości pliku. Foxit Software pozwala otwierać pliki zabezpieczone hasłem i to właściwie wszystkie jego możliwości. Na plus należy zaliczyć dobrą obsługę nawet rozbudowanych plików PDF.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.