Foxit MobilePDF 3.2.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Foxit MobilePDF to aplikacja do obsługi plików PDF, za którą odpowiada zespół Foxit Software. Za jej pomocą możemy przeglądać dokumenty zgromadzone w pamięci urządzenia, bądź też otrzymane w mailu.

Główny ekran aplikacji dzieli się na 3 części. W pierwszej możemy otwierać nowe pliki, w drugim przeglądać ostatnio używane, a w trzecim zapoznać się z informacjami o aplikacji. Foxit Software wspiera API Windows Phone 8.1 dzięki czemu plik PDF może pochodzić nie tylko z folderów na karcie pamięci czy też urządzenia, ale także współpracujących aplikacji.

Ilość dostępnych narzędzi nie zachwyca. Zawartość dokumentu możemy przeszukiwać, a tryb widoku zmieniać pomiędzy ciągłym i pojedynczym. Z poziomu dolnej belki możemy także sprawdzić właściwości pliku. Foxit Software pozwala otwierać pliki zabezpieczone hasłem i to właściwie wszystkie jego możliwości. Na plus należy zaliczyć dobrą obsługę nawet rozbudowanych plików PDF.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: Foxit PDF Reader

12
06.02.2018  •  Anna Rymsza

Dzisiejsza aplikacja dnia – Foxit Reader – jest Wam zapewne znana. To lekki i szybki czytnik plików PDF. Warto też zapoznać się z jego wersją na urządzenia mobilne, gdyż ma możliwość skanowania plików i ciekawe sposoby wymiany plików z komputerem. Wygodne przeglądanie i adnotacje Podstawowe zadanie aplikacji to oczywiście przeglądanie plików PDF, znajdujących się w pamięci urządzenia. Po uruchomieniu Foxit PDF Reader pokaże listę dokumentów i pozwoli je przeglądać. Podczas przeglądania można skorzystać z różnych udogodnień, jak zmiana widoku, wyszukiwanie, czytanie treści przez…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi