r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Foxmail 1.2.0

Strona główna Mac Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail

Foxmail to klasyczny klient poczty, obsługujący protokoły IMAP, POP i Exchange, także z szyfrowaniem. Ponadto program oferuje integrację z usługami popularnymi na chińskim rynku, jak poczta QQ. Za pośrednictwem chmury QQ można też wysyłać bardzo duże załączniki.

Foxmail to klient bardzo prosty, o czytelnym interfejsie. Program pozwala płynnie przełączać się między zapisanymi kontami. Do wiadomości może dołączać raporty informujące o tym, czy zostały otwarte. Można również bardzo łatwo robić zrzuty ekranu i załączać je do e-maili.

r   e   k   l   a   m   a

Do każdego z kont można przypisać osobny podpis. By lepiej sortować wiadomości, można konfigurować filtry. System ten jest jednak bardzo ubogi – można umieszczać wiadomości w folderach, oznaczać jako przeczytane lub usuwać na podstawie nadawcy, tematu lub listy odbiorców.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

SNS-HDR, NeuroNation, Transmission, Foxmail i FotoSketcher – najlepsze programy tygodnia

24
OPROGRAMOWANIE 22.10.2016 | Anna Rymsza

Przedstawiam sobotni przegląd najciekawszych nowości i aktualizacji w naszej bazie programów. Wszystkie nowe pozycje znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje dla wybranych platform, by nie przegapić żadnej nowej wersji. SNS-HDR Pro SNS-HDR Pro (Windows) to polski program do tworzenia obrazów HDR. Można do niego załadować serię zdjęć w formacie rastrowym, RAW z aparatu Radiance HDR oraz OpenXR. Program automatycznie je dopasuje i pozwoli usunąć „duchy”, powstające gdy obiekty na zdjęciach się poruszają. Ponadto można w nim…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.