r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Francuzi walczą z piratami...

Strona główna Aktualności

Rząd francuski zamierza rozpocząć batalię z piractwem internetowym, głównie z bezpłatnym pobieraniem z Internetu filmów i muzyki - do walki staną ministrowie gospodarki, przemysłu i kultury, popierani przez środowisko kultury oraz producentów muzycznych i filmowych. Kartą przetargową, która ma zachęcić Francuzów do korzystania z legalnych, płatnych serwisów internetowych ma być wprowadzenie dotkliwych kar - grzywny w wysokości do 15 tys. euro oraz kary pozbawienia wolności do lat 2.

Jak zwykle w tego typu przypadkach, nikt nie ma czasu na postawienie pytania - dlaczego we Francji każdego dnia milion filmów jest kopiowanych z Internetu, co przewyższa pięciokrotnie sprzedaż płyt DVD, mimo iż według ostatnio przeprowadzonego sondażu, 38 proc. Francuzów gotowych jest płacić za legalne kopiowanie muzyki i filmów z Internetu...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.