r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Frantic Flower 1.0.4

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

Frantic Flower to gra, która powinna przypaść do gustu miłośnikom rozrywki zatopionej w mocno surrealistycznym klimacie. z gry skorzystamy zarówno na iPadach, jak też na iPhone'ach.

Galeria programu

Bawiąc się przy Frantic Flower, naszym zadaniem będzie... hodowanie słonecznika. Musimy zadbać, aby piął się jak najwyżej w górę, jednocześnie uciekając przed przeszkodami, np. nadlatującymi zewsząd ptakami lub belkami, które ni stąd, ni zowąd pojawiają się na niebie. Ptaków możemy się pozbyć, zbierając z planszy ziarna, które służą nam do strzelania. Wszystko osadzone jest w przedziwnym świecie, złożonym z przyrody i krajobrazu namalowanego rozmazanymi pikselami.

W grze możemy korzystać z mikropłatności, które posłużą nam do zdobycia kolejnych ziaren. Ziarna w grze są ważne, bo pozwalają np. wrócić do stanu gry sprzed kraksy np. z ptakiem. Dodatkowe ziarna możemy zdobyć również, decydując się na obejrzenie spotów reklamowych zaszytych w grze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.