Frantic Shooter Frantic Shooter 1.2

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Frantic Shooter to dynamiczna strzelanka, osadzona w kosmicznej scenerii.

Dzięki grze możemy liczyć na mnóstwo wciągającej rozgrywki. Trafiamy na kwadratową planszę, na którą co rusz trafiają nowi przeciwnicy. Wrogowie dobierani są losowo, a ich siła też zależy tylko od przypadku. Ponadto, na planszach nieustannie zmienia się sceneria: nagle może się zmniejszyć np. powierzchnia, po której będziemy się poruszać, mogą też pojawić się ruchome kolce, które ograniczą nasze możliwości przesuwania się. Sterujemy za pomocą dotknięć ekranu, a wykonując szybki ruch palcem, przesuniemy gwałtowanie postać w wybranym kierunku. Wojownik, którym kierujemy, strzela automatycznie, naszym zadaniem jest nastawić odpowiednio celownik oraz uniknąć zderzenia z pociskami rywala oraz z nimi samymi.

Gra ma świetną szatę graficzną, bardzo ciekawa jest też dynamiczna, rytmiczna muzyka, która dodatkowo podkręca klimat w grze Frantic Shooter.

Za wirtualną walutę zdobytą w grze możemy kupić nowe rodzaje broni oraz nowe postaci, którymi będziemy sterować. Dla tych, którzy są niecierpliwi, przewidziano możliwość zakupu za pomocą modułu mikropłatności i prawdziwych pieniędzy.

Aplikację Frantic Shooter można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli synchronizować wyniki z chmurą Google, a także porównywać nasze rezultaty z tymi, które osiągają inni użytkownicy programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!