Frantic Shooter Frantic Shooter version 2.0

Strona główna iOS Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Frantic Shooter to bardzo wciągająca, dynamiczna gra - strzelanka. Sterujemy w niej kosmicznymi wojownikami, walcząc z kolejnymi licznymi oddziałami wroga.

W grze sterujemy grupą kosmicznych wojowników. Początkowo mamy do dyspozycji tylko jedną postać, z czasem zyskamy większą liczbę do dyspozycji. Areną walki jest sporych rozmiarów kwadratowa plansza, na której co rusz pojawiają się nowi przeciwnicy, a tło dynamicznie się zmienia: nagle może zniknąć część planszy, mogą też się pojawić na niej przeszkody. Sterujemy, przesuwając palcem po ekranie urządzenia, starając się uniknąć pocisków rywala i zderzenia z nim. Co jakiś czas przyjdzie nam się zmierzyć z najtrudniejszym rywalem, dysponującym bronią potężniejszą niż jego poprzednicy.

W trakcie każdej z batalii zdobywamy bonusy, które pozwolą szybko podreperować zdrowie naszej postaci, a także wzmocnią broń, którą dysponujemy. Ponadto, kolejne sukcesy w grze zasilą nasze konto wirtualną walutą. Kupimy za nią lepsze uzbrojenie, a także nowe postaci, którymi będziemy mogli sterować.

Bardzo mocną stroną gry Frantic Shooter jest jej szata graficzna, pełna żywych kolorów i animacji. Dodatkowo, smaczku zabawie dodaje rytmiczna muzyka, a to wszystko sprawia, że gra Frantic Shooter jest ciekawą propozycją dla miłośników mobilnych strzelanek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!