r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Franz 5.0.0 Beta

Strona główna Mac Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Franz to nowoczesny multikomunikator, który może zastąpić programy: Slack, Facebook Messenger, Telegram, Hangouts, Skype, WhatsApp, Steam Chat, Discord, Gitter, ChatWork, WeChat i HipChat. Z wszystkimi sieciami można łączyć się z jednego programu.

Franz zbiera wszystkie komunikatory w wersjach przeglądarkowych w jedno miejsce. Wiążą się z tym pewne niedogodności, jak problemy z wyświetlaniem kilku rozmów przez Hangouts w małym oknie, ale w zamian otrzymujemy zunifikowany system powiadomień i dźwięków ze wszystkich komunikatorów, jakie zostaną skonfigurowane.

Franz pozwala ponadto przełączać się między komunikatorami skrótem klawiszowym, tak samo jak między kartami w przeglądarce. Niestety nawigacja między konkretnymi rozmowami zależy już od możliwości komunikatora.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Multikomunikator Franz 4.0 – więcej protokołów i otwarte API

38
30.08.2016  •  Anna Rymsza

Choć możliwości komunikacji bardzo się zmieniły od czasów Mirandy czy Konnekta, wciąż są osoby, które chętnie skorzystają z komunikatora obsługującego kilka lub kilkadziesiąt protokołów. Naprzeciw potrzebom wychodzi Franz – nowoczesny multikomunikator, obsługujący nowoczesne sposoby komunikacji, a także kilka starszych sieci, które wciąż cieszą się popularnością. Franz został niedawno wydany w wersji 4, wciąż uznawanej za testową, ale działającej bardzo kulturalnie. Program już wcześniej obsługiwał ponad 20 protokołów, w tym Slacka, WhatsAppa, WeChat, HipChat, Facebook Messenger,a…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.