Franz Franz 5.0.0 Beta 23

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Franz to przydatna aplikacja do obsługi rozmaitych komunikatorów.

Narzędzie wspiera facebookowego Messengera, WhatsApp, Hanghouts, GroupMe, Slacka, HipChat, Skype’a, Telegram i wiele innych popularnych komunikatorów. Dzięki temu programowi nie musimy logować się do wielu serwisów, ale możemy rozmawiać z innymi osobami za pośrednictwem jednej aplikacji. Franz wymaga utworzenia darmowego konta użytkownika, a następnie zalogowania się do wybranych usług.

Franz nie ogranicza użytkownika w kwestii liczby kont. Możemy dodać nieskończenie wiele profilów, by za pomocą opisywanej aplikacji komunikować się zarówno w sprawach prywatnych, jak i osobistych. Program sprawdzi się także wśród osób zarządzających stronami firmowymi na Facebooku, gdyż pozwala na zalogowanie się pięciu różnych kont.

Warto zwrócić uwagę, że Franz oferuje funkcję synchronizacji danych między wieloma urządzeniami, takimi jak np. komputer firmowy i domowy laptop.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!