Fraps 3.5.99

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Fraps to jedno z najlepszych narzędzi przeznaczonych do tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo z gier — od 1 do 120 fps, w rozdzielczości do 2560x1600, zarówno korzystających z DirectX, jak i OpenGL.

Aplikacja wykorzystywana jest również często do mierzenia wydajności gier na stworzonych platformach sprzętowych, dzięki wyświetlaniu liczby wyświetlanych klatek na sekundę. Program monitoruje liczbę klatek na sekundę między dwoma punktami w czasie, nagrywa statystyki na dysk do dalszej analizy. Wersja testowa programu oferuje możliwość nagrywania wideo z gier o długości jedynie 30 sekund, oprócz robienia zwykłych, statycznych zrzutów ekranowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

brak
filmiki zajmują mnóstwo miejsca,brak możliwości zmiany formatu/kodeka,zrzuty ekranów w jpg mocno zaśnieżone(brak suwaka jakości),płatny
ocena użytkownika
02.01.2017 05:07 • Recenzja do wersji 3.5.99

Po stokroć lepszy jest oCam i darmowy,również na dobreprogramy.
Pozwala zmieniać formaty wideo i ustawienia kodeków przez co film nagrywany od razu w avi (czas ze 4-5 min 1080p z gry zajmuje ze 2 giga a z frapsa mam 2gb po 20 sekundach przy tej samej jakości)

Jednym zdaniem : słaby i płatny - nie wiem skąd ta popularność,tyle lat na rynku a żeby nie można było nawet kodeka czy formatu wybrać - żenada - developerzy chyba balują za zarobione fundusze zamiast inwestować w rozwój aplikacji. Używałem kilka lat nim dorwałem oCam-a - obecnie wyleciał bez żadnego sentymentu...

filmiki w dobrej jakości, zdjęcia dobrej jakości, intuicyjna obsługa, mało zajmuje pamięci, prosty w użytkowaniu
brak ustalania kodeków w filmiku lub rozszerzenia przez co filmiki bardzo dużo potrafią zająć, potrafi zamulić komputer
ocena użytkownika
09.12.2013 08:08 • Recenzja do wersji 3.5.99

Bardzo dobry program do nagrywania rozgrywki z gry a także do robienia zdjęć ekranu - np podczas rozgrywki lub korzystania z aplikacji.Testowałem różnorodne programy - te od Geforce Experience czy Hypercam i jak na razie najlepiej sprawdza się tutaj Fraps :)