Free Alarm Clock 4.0.1

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Alarm Clock to mała aplikacja, pełniąca funkcję zegara z alarmem. Pozwala ona wykorzystać komputer jako budzik, a także "przypominacz" ważnych i nadchodzących wydarzeń.

Program jest niezwykle prosty w obsłudze i oferuje funkcjonalność, która daje użytkownikowi możliwość definiowania, nie jak w przypadku tradycyjnych budzików, jednego, a nieograniczonej ilości alarmów. Każdy z nich przyporządkowany może być do dowolnej ilości dni i powtarzany co tydzień. Free Alarm Clock umożliwia deklarowanie dowolnych dźwięków, służących jako alarm, ustalanie ich głośności, czy mają być powtarzane, wyświetlanie krótkich informacji tekstowych itp.

Free Alarm Clock wyposażony został w jedną bardzo istotną w tego typu programach funkcję, pozwalającą m.in. zaoszczędzić energię elektryczną i zniwelować hałas generowany przez komputer pracujący np. w nocy. Aplikacja potrafi wyłączyć monitor, a także wybudzić komputer z trybu uśpienia, by ten odtworzył zdefiniowany przez użytkownika alarm.

Uwaga!

  1. Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prostota, łatwość obsługi,.
nie można zaprogramować alarmu na określone daty,..
ocena użytkownika
03.04.2016 11:29 • Recenzja do wersji 4.0.1

Uważam program za b. przydatny,. ,. ale pojawia się inna potrzeba co do organizacji czasu,..
1. TIMER,.. czy inaczej MINUTNIK...,. na ustawianie czasu na wykonanie danego zadania ... np 30 minut,.. lub 50 mins,. etc,.. ,......... gdzie taki program na win 7 można znaleźć ,... może ktoś podpowie,.

Mały rozmiar,użycie pamięci,funkcje,prostota,możliwości dostosowywania programu,Portable
Brak(program mógłbym posiadać więcej opcji)
ocena użytkownika
05.07.2014 15:48 • Recenzja do wersji 3.1.0

Witam, Program zaskakuje swoją prostotą i funkcjonalnością. Przydaje się kiedy:
-Musimy iść do pracy,szkoły ale chcemy posiedzieć na laptopie/komputerze(program nie pozwoli nam przegapić czasu wyjścia)
- Kiedy musimy coś zrobić o danej godzinie,sprawdzić grę przeglądarkową
- Itd
Free Alarm Clock pozwala nam dostosować alarm(budzik) według własnego uznania.(możliwości ustawienia daty i czasu budzika,wybrania dzwięku,wybrania głośności, itd itd)
W bazie programu jest kilka standardowych dzwięków(13) lecz możemy dodawać też swoje własne.
Ocena programu
4/5
Spełnia on swoje zadanie,zawiera podstawowe funkcję,lecz mógłby być bardziej rozbudowany