Free Audio Converter 5.1.7.215

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Audio Converter to darmowa aplikacja przeznaczona do konwersji plików audio pomiędzy formatami MP3, M4A, M4B, M4R, AAC, WAV, WMA, OGG, FLAC, ALAC oraz AMR.

Program jest jednym z najczęściej wykorzystywanych składników pakietu Free Studio, którego jest częścią. Do jego zalet zaliczyć należy szybkość działania oraz prostotę obsługi. Aby przekonwertować wybrany plik audio lub całą ich bibliotekę wystarczy, że użytkownik wczyta je w głównym oknie narzędzia, wskaże lokalizację docelową, a następnie dostosuje ustawienia konwersji - format wyjściowy oraz jakość dźwięku. W przypadku ostatniej z wspomnianych opcji do naszej dyspozycji oddano zestaw predefiniowanych konfiguracji. Użytkownik oczywiście może również tworzyć własne profile z ustawieniami.

Ponadto Free Audio Converter wyposażony został w przydatne narzędzie do zarządzania nazwami wyjściowych plików audio (z możliwością dodawania do nazwy przedrostków i przyrostków, daty oraz wyboru znaku rozdzielającego), a także prosty edytor tagów, umożliwiający pobieranie danych o utworach z baz internetowych. Nie zabrakło również opcjonalnej funkcji generowania list odtwarzania M3U.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 26.12.2017 15:31

Absolutnie nie polecam tego programu. Darmowa wersja nie potrafi nic konkretnego. 4 profile dla konwersji MP#, z czego te lepsze tylko w wersji płatnej.

  #6 29.09.2017 17:07

O matko co się stało z tym programem?Dawno go nie używałam teraz zainstalowałam bo chciałam sobie elegancko mp3 zrobić z tagami a tu..."włącz premium". Nawet konwersja na najwyższej jakości jest niemożliwa ,bo straszą instalacją znaków wodnych w konwertowanym pliku..A cała swoboda ustawień jaka kiedy była poszła się....Ten program powinien mieć zmienioną etykietę na trail ,bo wersja darmowa to jakieś demo jest a nie normalny program jakim kiedyś był.Aż boję się instalować nowsze wersje od tych co mam i jeszcze normalnie funkcjonują...Ogólnie polecam tylko tym co wykupią premium ,bo reszta ludzi praktycznie nic z tym programem nie zrobi ,bo się w zasadzie nie da.

  #5 10.04.2017 22:26

Darmowa wersja dodaje dźwięki na początku i końcu konwertowanych plików, co to w ogóle za pomysł?

  #4 02.04.2017 22:44

Przy próbie instalacji uruchomił mi się antywirus z ostrzeżeniem, że wykryto zagrożenie. Zatem podziękuję, poszukam czegoś innego.

Christine_Daae   2 #3 23.12.2016 22:57

@Krzysztof J. S.: Toż to sens zatraciło jeszcze, gdy myśl udawało. Co za degrengolada!

  #2 29.09.2016 17:05

@Krzysztof J. S.: Zaiste jestże li to ci nic innego niźli gargantuicznie huraganowa perora mości panie. Chciałoby się wręcz wrazić między te frazesy ze dwa 'iż' ażeby ton wznioślejszy a kwiecistszy się zdawał, jednakże przychodzi obejść się smakiem bowiem ni cholery sensu by to nie miało.

Krzysztof J. S.   7 #1 21.07.2015 16:18

Uważam, że jest to bardzo dobry zamiennik (niestety, także i na tym bardzo dobrym, skądinąd, portalu niewłaściwie używa się słowa alternatywa, które ma zupełnie inne znaczenie aniżeli się jemu, także i tutaj, przypisuje) w stosunku do oprogramowań płatnych, komercyjnych, dlatego też z czystym sumieniem mogę właśnie tenże program Państwu polecić.