r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free Audio Converter 5.0.99.823

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Free Audio Converter to darmowa aplikacja przeznaczona do konwersji plików audio pomiędzy formatami MP3, M4A, M4B, M4R, AAC, WAV, WMA, OGG, FLAC, ALAC oraz AMR.

Galeria programu

Program jest jednym z najczęściej wykorzystywanych składników pakietu Free Studio, którego jest częścią. Do jego zalet zaliczyć należy szybkość działania oraz prostotę obsługi. Aby przekonwertować wybrany plik audio lub całą ich bibliotekę wystarczy, że użytkownik wczyta je w głównym oknie narzędzia, wskaże lokalizację docelową, a następnie dostosuje ustawienia konwersji - format wyjściowy oraz jakość dźwięku. W przypadku ostatniej z wspomnianych opcji do naszej dyspozycji oddano zestaw predefiniowanych konfiguracji. Użytkownik oczywiście może również tworzyć własne profile z ustawieniami.

Ponadto Free Audio Converter wyposażony został w przydatne narzędzie do zarządzania nazwami wyjściowych plików audio (z możliwością dodawania do nazwy przedrostków i przyrostków, daty oraz wyboru znaku rozdzielającego), a także prosty edytor tagów, umożliwiający pobieranie danych o utworach z baz internetowych. Nie zabrakło również opcjonalnej funkcji generowania list odtwarzania M3U.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Christine_Daae   2 #3 23.12.2016 22:57

@Krzysztof J. S.: Toż to sens zatraciło jeszcze, gdy myśl udawało. Co za degrengolada!

  #2 29.09.2016 17:05

@Krzysztof J. S.: Zaiste jestże li to ci nic innego niźli gargantuicznie huraganowa perora mości panie. Chciałoby się wręcz wrazić między te frazesy ze dwa 'iż' ażeby ton wznioślejszy a kwiecistszy się zdawał, jednakże przychodzi obejść się smakiem bowiem ni cholery sensu by to nie miało.

Krzysztof J. S.   7 #1 21.07.2015 16:18

Uważam, że jest to bardzo dobry zamiennik (niestety, także i na tym bardzo dobrym, skądinąd, portalu niewłaściwie używa się słowa alternatywa, które ma zupełnie inne znaczenie aniżeli się jemu, także i tutaj, przypisuje) w stosunku do oprogramowań płatnych, komercyjnych, dlatego też z czystym sumieniem mogę właśnie tenże program Państwu polecić.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.