r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free Audio Editor 2014 9.0.1

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Free Audio Editor to zupełnie darmowy program przeznaczony do nagrywania, edycji i modyfikowania plików dźwiękowych, które możemy zaimportować bezpośrednio z dysku twardego, płyty CD bądź serwisu YouTube. Narzędzie umożliwia nagrywanie za pomocą mikrofonu (z opcją wyboru jakości w mono lub stereo) bądź też innych urządzeń wejściowych.

Galeria programu

Przejrzysty interfejs Free Audio Editor, w formie zakładek i tabelek widocznych u góry ekranu, a także specjalnej, rozwijanej listy umiejscowionej z lewej strony aplikacji zapewnia natychmiastowy dostęp do wszystkich niezbędnych opcji. U dołu umieszczono natomiast przyciski akcji, umożliwiające między innymi odtworzenie, zatrzymanie czy też spauzowanie utworu.

Free Audio Editor pozwala edytować pliki dźwiękowe (wycinanie, kopiowanie, wklejanie, usuwanie), umieszczając w nich rozmaite efekty, takie jak np. Amplify, Normalize, Chorus czy Flanger z możliwością poglądu w czasie rzeczywistym. Tryb wsadowy obsługuje maksymalnie 32 000 plików, które możemy poddać jednoczesnej obróbce lub konwersji.

Oprócz tego Free Audio Editor zawiera funkcję, dzięki której zapiszemy pliki muzyczne w formacie MP3, WMA, WAV lub OGG na nośniku Audio CD. W programie nie mogło zabraknąć istotnej opcji redukcji szumu, syntezatora mowy (funkcja ta zamienia dokument tekstowy na plik dźwiękowy, więc odsłuchamy go na przykład na odtwarzaczu stereo, radiu samochodowym lub rozmaitych urządzeniach przenośnych) i analizy widmowej sprawdzającej wyjście audio.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Sniper10000   1 #7 09.11.2016 13:24

Sprawdzałem system skanerem Malwarebytes i Avast bezpośrednio po instalacji. Niczego nie wykryły. Tydzień później program pobrał sobie poprawkę i doinstalowały się jakieś 2 trojany wysyłające spam. Momentalnie zacząłem dostawać zwrotki na wszystkie konta pocztowe, które mam skonfigurowane w Thunderbirdzie. Ponownie odpaliłem Malwarebytes i tym razem usunął 2 trojany. Wywalcie to g* z portalu.

Autor edytował komentarz w dniu: 09.11.2016 13:26
  #6 08.12.2015 22:40

@DanKar: " Awast Free " wykasował mi plik GRAFICZNY o tej samej nazwie !!! . Pracował w tle.

  #5 08.12.2015 22:10

@DanKar:" Avast Free " reaguje podobnie. Popatrzcie jeden mózg pokonał mnóstwo półgłówków.

DanKar REDAKCJA  14 #4 04.05.2014 14:21

@gregprog: Sprawdziłem plik i rzeczywiście AVG widzi w nim potencjalne zagrożenie. Mimo wszystko zainstalowałem program na swoim komputerze i podczas jego użytkowania nie zauważyłem żadnych niepokojących sygnałów.

gregprog   4 #3 04.05.2014 13:03

Przy próbie pobrania:
© Detekcja AVG
Zagrożenie:
Znaleziono MalSign.Generic.834
Nazwa obiektu:
c:\Users\Grzech\AppData\Local\Temp\m2FiPM4X.exe.part

  #2 07.04.2013 20:25

Ekhm , jakby to "ująć". Dobry program? Może i tak ale w wersji DELUXE a tak to tylko zwykła ,,demowka ''i tyle w temacie.

  #1 04.04.2013 19:46

Ekhm , jakby to "ująć". Dobry program? :P

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.