reklama

Free Audio Editor 2014 9.0.1

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Audio Editor to zupełnie darmowy program przeznaczony do nagrywania, edycji i modyfikowania plików dźwiękowych, które możemy zaimportować bezpośrednio z dysku twardego, płyty CD bądź serwisu YouTube. Narzędzie umożliwia nagrywanie za pomocą mikrofonu (z opcją wyboru jakości w mono lub stereo) bądź też innych urządzeń wejściowych.

Przejrzysty interfejs Free Audio Editor, w formie zakładek i tabelek widocznych u góry ekranu, a także specjalnej, rozwijanej listy umiejscowionej z lewej strony aplikacji zapewnia natychmiastowy dostęp do wszystkich niezbędnych opcji. U dołu umieszczono natomiast przyciski akcji, umożliwiające między innymi odtworzenie, zatrzymanie czy też spauzowanie utworu.

Free Audio Editor pozwala edytować pliki dźwiękowe (wycinanie, kopiowanie, wklejanie, usuwanie), umieszczając w nich rozmaite efekty, takie jak np. Amplify, Normalize, Chorus czy Flanger z możliwością poglądu w czasie rzeczywistym. Tryb wsadowy obsługuje maksymalnie 32 000 plików, które możemy poddać jednoczesnej obróbce lub konwersji.

Oprócz tego Free Audio Editor zawiera funkcję, dzięki której zapiszemy pliki muzyczne w formacie MP3, WMA, WAV lub OGG na nośniku Audio CD. W programie nie mogło zabraknąć istotnej opcji redukcji szumu, syntezatora mowy (funkcja ta zamienia dokument tekstowy na plik dźwiękowy, więc odsłuchamy go na przykład na odtwarzaczu stereo, radiu samochodowym lub rozmaitych urządzeniach przenośnych) i analizy widmowej sprawdzającej wyjście audio.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #9 16.02.2018 12:09

W W10 odpala skrypt z nieskończonymi okienkami o aktualizacji dopóki nie tego nie zrobimy. Tak agresywnej aplikacji jeszcze nie widziałem. Odradzam pobierać.

  #8 03.05.2017 00:04

Udostępnienie tego programu to po prostu bezczelność. Ta tandetna aplikacja nie pozwala zapisać plików. Więc po co mi to. Przy zapisie informuje, że zostanie dołączony jakiś głoś. Ponieważ nie ma innej możliwości to potwierdzam. A na koniec okazuje się, że tego nie da się słuchać, bo nadpisane jest co dziesięć sekund debilny tekst w języku angielskim, który uniemożliwia normalne odtwarzanie zapisanego pliku. Nie bierzcie tego, bo to nie ma sensu. Przynajmniej w wersji free. To zwykły kant.

Sniper10000   1 #7 09.11.2016 13:24

Sprawdzałem system skanerem Malwarebytes i Avast bezpośrednio po instalacji. Niczego nie wykryły. Tydzień później program pobrał sobie poprawkę i doinstalowały się jakieś 2 trojany wysyłające spam. Momentalnie zacząłem dostawać zwrotki na wszystkie konta pocztowe, które mam skonfigurowane w Thunderbirdzie. Ponownie odpaliłem Malwarebytes i tym razem usunął 2 trojany. Wywalcie to g* z portalu.

Autor edytował komentarz w dniu: 09.11.2016 13:26
  #6 08.12.2015 22:40

@DanKar: " Awast Free " wykasował mi plik GRAFICZNY o tej samej nazwie !!! . Pracował w tle.

  #5 08.12.2015 22:10

@DanKar:" Avast Free " reaguje podobnie. Popatrzcie jeden mózg pokonał mnóstwo półgłówków.

DanKar REDAKCJA  16 #4 04.05.2014 14:21

@gregprog: Sprawdziłem plik i rzeczywiście AVG widzi w nim potencjalne zagrożenie. Mimo wszystko zainstalowałem program na swoim komputerze i podczas jego użytkowania nie zauważyłem żadnych niepokojących sygnałów.

gregprog   5 #3 04.05.2014 13:03

Przy próbie pobrania:
© Detekcja AVG
Zagrożenie:
Znaleziono MalSign.Generic.834
Nazwa obiektu:
c:\Users\Grzech\AppData\Local\Temp\m2FiPM4X.exe.part

  #2 07.04.2013 20:25

Ekhm , jakby to "ująć". Dobry program? Może i tak ale w wersji DELUXE a tak to tylko zwykła ,,demowka ''i tyle w temacie.

  #1 04.04.2013 19:46

Ekhm , jakby to "ująć". Dobry program? :P

reklama