reklama

Free CUDA DVD Ripper 7.3

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free CUDA DVD Ripper to bezpłatny i zaawansowany program do zgrywania programów i filmów z krążków DVD. Korzystając z aplikacji możemy skopiować różne materiały wideo znajdujące się na płycie DVD, a następnie przekonwertować je do dowolnego formatu audio i wideo, m.in. AVI, MP4, MPEG, FLV, MKV, DivX, MOV i wiele innych.

Free CUDA DVD Ripper umożliwia zgrywanie filmów DVD w wysokiej jakości przy maksymalnej prędkości kopiowania. W programie znajdziemy gotowe, zdefiniowane profile za pomocą których możemy w prosty i szybki sposób przekonwertować każdy materiał wideo do dowolnego urządzenia przenośnego typu iPad, iPod, Apple TV, PS3, BlackBerry, iRiver PMP czy XBOX 360.

W programie nie mogło zabraknąć podstawowych narzędzi do modyfikowania plików audio lub wideo. Wśród nich znajdziemy funkcje do dzielenia materiałów na poszczególne części lub łączenie kilku plików w jedną całość. Oprócz tego można dodawać rozmaite efekty przejścia, dodatkowe napisy i znaki wodne. Free CUDA DVD Ripper pozwala też na wyodrębnianie audio z filmów DVD i przetworzenie ich do formatu MP3, WMA, WAV, RA, AAC, AC3, OGG lub MP2.

Free CUDA DVD Ripper charakteryzuje się nowoczesnym silnikiem obsługującym technologie NVIDIA CUDA i ATI APP, umożliwiające pięciokrotnie wyższą wydajność i przyśpieszenie podczas przetwarzania płyt DVD. Inne funkcje w programie pozwalają na ustawienie odpowiedniego rozmiaru pliku docelowego przed konwersją, a także na tworzenie plików wideo z podkładem muzycznym.

Uwaga!

  • Po naciśnięciu przycisku odpowiadającego za rozpoczęcie procesu konwertowania, wyskakuje komunikat informujący i namawiający do zakupu wersji komercyjnej. Aby się jego pozbyć, wystarczy nacisnąć przycisk „Next Time”.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
reklama

Komentarze

0 nowych
Skinrew   3 #14 17.08.2016 22:47

Wbrew opisowi nie obsługuje przekodowywania za pomocą karty graficznej z wykorzystaniem CUDA, w ogóle nie wykorzystuje karty graficznej. Wypisuje "unsupported" co jest nieprawdą w przypadku mojego sprzętu. Pracuje wykorzystując tylko CPU, czyli przeciętnie ale poprawnie. Być może ten fakt jest gdzieś napisany "małym druczkiem" ale nie chce mi się tego szukać.

kanonier   5 #13 19.03.2016 19:56

Ocena:
Pierwsze wrażenie: Super! mam nvidię z CUDA - będzie extra. Program przejrzysty - przyjemny interfejs - zapowiada się dobrze.
Zastosowanie: Mam do zgrania na tablet film Frozen - żródło oryginalny Disney DVD.
Pierwszy zgrzyt: CUDA unsupported. Poradzę sobie :) w ustawieniach wciągnąłem program do obsługi CUDA. Restart...i dalej unsupported.
Drugi zgrzyt: Wybieram wersję językową: jest dostępna tylko angielska. Napisy: tylko rosyjskie !?. Sprawdzam DVD - wersji językowych jest całe mnóstwo... Wniosek: wersja free ma ograniczona liczbę plików.
Działanie: uruchamiam uninstall....

  #12 24.01.2016 19:29

Po zripowaniu programem WinX DVD Ripper Platinum na dysk komputera mam po bokach dwa czarne ok. 5 milimetrowe paski - jak to zlikwidować ? Próbowałem wszystkich ustawień, ale nic nie pomaga :(
Byłbym ogromnie wdzięczny za pomoc i wyjaśnienie.

  #11 01.09.2015 14:08

@Anonim (niezalogowany): CUDA na NVidia i innych Producentach działają jedynie w oryginalnych pakietach.!!!. W innych wersjach to kpina. Producenci stosują ograniczenia. Zapytajcie mądrali z DOBREPROGRAMY, może napszą prawdę Pytanie 1) ; jaka jest prędkość RAM w kartach Video a jaka w PC-ch. 2). jaki wynika z tego faktu wniosek ? 3). czy przeciętnego użytkownika można nabrać na rzekome DOPALACZE , software free ?!. Wykorzystując do legalnego oszustwa, prędkość w b.szybkich PC-w ?! narka

  #10 21.02.2015 10:12

Bardzo dobry konwerter do avi, ale przeznaczony do komputerów z kartami graficznymi Nividia CUDA.

  #9 12.01.2015 18:07

Ja pierd...e ale masakra w win 7 się tego nie da używać, nie da się pozmieniać podstawowych opcji bo program się wiesza

  #8 27.11.2012 23:33

Jak dla mnie zadziwiająca ocena, szybciej program odinstalowałem niż zainstalowałem. Jakość kodowania gorzej niż mierna. Interfejs taki jak w innych podobnych głupoodpornych programach. Zdecydowanie odradzam.

Ahmes65   3 #7 17.11.2012 07:02

Program jedną płytę DVD zgrywa dwa razy dłużej niż jej odtwarzanie. Podczas uruchamia sie tego programu pojawia się komunikat o aktualizacji do wersji professionalnej wówczas może by zadziałał o wiele szybciej. Cena niestety jest zaporowa. Są lepsze tłumaczone na język polski programy np. DVDFab HD Decrypter, które pracują bardzo szybko a jakość skopiowanej płyty jest na piątke z plusem. Ten program jest beznadziejny a ocena to "jedynka".

  #6 05.09.2012 13:31

Komuś udało się zripować materiał z dźwiękiem wielokanałowym do audio innego niż badziewne mp3 - na przykład do AC3? Próbowałem na wszytkie3 sposoby i lipa; jedynie mp3 itp.

  #5 29.08.2012 13:59

Działa bez problemu i jest bardzo prosty w obsłudze, a naprawdę jestem laikiem jeśli chodzi o rippowanie dvd.

Miałem drobne problemy na Win 7 64-bitowym, bo program uruchomił się dopiero za 2-3 razem...

  #4 26.08.2012 20:34

Dodam jeszcze, że system mam wolny od syfu, wszystko aktualizowane na bieżąco, w tym kodeki. Ocena - 0, bo w ogóle nie da się tego używać...

  #3 26.08.2012 20:26

Beznadziejny... Mam Win7, i5 z czterema rdzeniami i nVidę z CUDA a wszystko chodzi jak na 386, nawet menu ciężko się wczytuje. Testowej płyty bez jakiejkolwiek ryski nie wczytał... zatrzymał się na 99% i tyle. Ani podglądu z tego co wczytał ani nic. TOTALNE DNO. Nie wiem kto dał temu wynalazkowi taką ocenę.

Komentarze do poprzednich wersji

  #2 19.08.2012 19:57

Niestety, wbrew opisowi, nie obsługuje ATI APP. Na stronie producenta nie ma o tym informacji, a w samym programie nie można aktywować tej opcji dla karty Radeon 7750.

  #1 13.08.2012 07:42

Znakomity program, chyba najlepszy do ripowania DVD. Jakość ripowanego materiału jest naprawdę bardzo dobra, polecam

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić