Free CUDA DVD Ripper Free CUDA DVD Ripper 7.3

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free CUDA DVD Ripper to bezpłatny i zaawansowany program do zgrywania programów i filmów z krążków DVD. Korzystając z aplikacji możemy skopiować różne materiały wideo znajdujące się na płycie DVD, a następnie przekonwertować je do dowolnego formatu audio i wideo, m.in. AVI, MP4, MPEG, FLV, MKV, DivX, MOV i wiele innych.

Free CUDA DVD Ripper umożliwia zgrywanie filmów DVD w wysokiej jakości przy maksymalnej prędkości kopiowania. W programie znajdziemy gotowe, zdefiniowane profile za pomocą których możemy w prosty i szybki sposób przekonwertować każdy materiał wideo do dowolnego urządzenia przenośnego typu iPad, iPod, Apple TV, PS3, BlackBerry, iRiver PMP czy XBOX 360.

W programie nie mogło zabraknąć podstawowych narzędzi do modyfikowania plików audio lub wideo. Wśród nich znajdziemy funkcje do dzielenia materiałów na poszczególne części lub łączenie kilku plików w jedną całość. Oprócz tego można dodawać rozmaite efekty przejścia, dodatkowe napisy i znaki wodne. Free CUDA DVD Ripper pozwala też na wyodrębnianie audio z filmów DVD i przetworzenie ich do formatu MP3, WMA, WAV, RA, AAC, AC3, OGG lub MP2.

Free CUDA DVD Ripper charakteryzuje się nowoczesnym silnikiem obsługującym technologie NVIDIA CUDA i ATI APP, umożliwiające pięciokrotnie wyższą wydajność i przyśpieszenie podczas przetwarzania płyt DVD. Inne funkcje w programie pozwalają na ustawienie odpowiedniego rozmiaru pliku docelowego przed konwersją, a także na tworzenie plików wideo z podkładem muzycznym.

Uwaga!

  • Po naciśnięciu przycisku odpowiadającego za rozpoczęcie procesu konwertowania, wyskakuje komunikat informujący i namawiający do zakupu wersji komercyjnej. Aby się jego pozbyć, wystarczy nacisnąć przycisk „Next Time”.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!