Free Dailymotion Download Free Dailymotion Download 1.0.87.829

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Dailymotion Download to jedno z najnowszych narzędzi opracowanych przez firmę DVDVideoSoft. Umożliwia ono wygodne i szybkie pobieranie klipów wideo z serwisu Dailymotion, a także ich konwersję do powszechnie wykorzystywanych formatów takich jak AVI, MP4, WMV, FLV, WebM oraz MP3.

Aplikacja wchodzi w skład popularnego pakietu do obsługi multimediów Free Studio i podobnie jak inne rozwiązania tego producenta udostępnione zostało bezpłatnie. Charakteryzuje się ona bardzo prostą obsługą i oferuje funkcjonalność, pozwalającą kompleksowo pobierać i zapisywać na lokalnym dysku publikowane na łamach Dailymotion materiały wideo. Opcjonalnie możliwe jest również wyodrębnianie ścieżki dźwiękowej z filmików i przechwytywanie jej do plików MP3.

Free Dailymotion Download pozwala użytkownikowi pobierać klipy w różnych jakościach (także w najwyższej Full HD), wykorzystując przy tym moc obliczeniową kart graficznych nVidia. Z poziomu opcji konfiguracyjnych mamy możliwość zarządzania nazwą pobieranych plików wideo czy też dodawania nowo pobranych multimediów do biblioteki iTunes. Aplikacja umożliwia pobieranie materiałów wideo z wykorzystaniem serwerów proxy oraz VPN.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!