reklama

Free Dailymotion Download 1.0.87.829

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Dailymotion Download to jedno z najnowszych narzędzi opracowanych przez firmę DVDVideoSoft. Umożliwia ono wygodne i szybkie pobieranie klipów wideo z serwisu Dailymotion, a także ich konwersję do powszechnie wykorzystywanych formatów takich jak AVI, MP4, WMV, FLV, WebM oraz MP3.

Aplikacja wchodzi w skład popularnego pakietu do obsługi multimediów Free Studio i podobnie jak inne rozwiązania tego producenta udostępnione zostało bezpłatnie. Charakteryzuje się ona bardzo prostą obsługą i oferuje funkcjonalność, pozwalającą kompleksowo pobierać i zapisywać na lokalnym dysku publikowane na łamach Dailymotion materiały wideo. Opcjonalnie możliwe jest również wyodrębnianie ścieżki dźwiękowej z filmików i przechwytywanie jej do plików MP3.

Free Dailymotion Download pozwala użytkownikowi pobierać klipy w różnych jakościach (także w najwyższej Full HD), wykorzystując przy tym moc obliczeniową kart graficznych nVidia. Z poziomu opcji konfiguracyjnych mamy możliwość zarządzania nazwą pobieranych plików wideo czy też dodawania nowo pobranych multimediów do biblioteki iTunes. Aplikacja umożliwia pobieranie materiałów wideo z wykorzystaniem serwerów proxy oraz VPN.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
hins   6 #3 23.07.2014 19:19

@iojhfhf (niezalogowany): Jak nie możesz znaleźć starej wersji to polecam ściągnąć Freemake Video Downloader. Ten program też oferuje ściąganie z Dailymotion w 1080p.

  #2 21.07.2014 17:49

@hins: Spoko tylko gdzie znaleźć tą wersje o której piszesz?

hins   6 #1 01.06.2014 01:10

Niestety program w wersji 1.0.26.530 stał się bezużyteczny! Pobiera filmy z Dailymotion tylko w jakości 380p. Jakiekolwiek grzebanie w opcjach nie pomaga. Polecam wersję 1.0.4.1028 w tej pobiera filmy w 1080p.

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić