reklama

Free Disc Burner 3.0.66.823

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Disc Burner to bardzo prosty program do wypalania płyt CD/DVD/Blu-ray. Umożliwia on tworzenie kompilacji z danymi oraz nagrywanie na nośniki optyczne obrazów dysków ISO.

Aplikacja wchodzi w skład pakietu narzędziowego Free Studio i kierowana jest raczej do mniej wymagających użytkowników. Wyposażona została w podstawowe funkcje, umożliwiające tworzenie standardowych kompilacji z danymi. Znajdziemy wśród nich mechanizm obsługi dysków wielosesyjnych, kasowania zawartości nośników wielokrotnego zapisu, wypalania obrazów ISO oraz wsparcie dla metody "przeciągnij-i-upuść", pozwalającej wygodnie dodawać do kompilacji duże ilości plików/folderów.

Free Disc Burner obsługuje systemy plików ISO9960, Joliet oraz UDF. Oferowane opcje konfiguracyjne, dają możliwość definiowania tytułu dysku, wyłączania komputera lub wysuwania tacki napędu po zakończonym zapisie.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
juta   19 #2 11.02.2017 08:36

I tak już nie rozwijany. Jeden i drugi.

hins   6 #1 26.06.2014 14:53

Testowałem program i mog stwierdzić że syf jakich mało! Program twierdzi że pusta płyta DVD-RW zawiera dane. Po wykasowaniu danych z pustej płyty, program uparcie dalej twierdzi że jakieś dane są na płycie i znowu chce kasować dysk. Po ponownym wyjeciu i wsunieciu płyty, program już nie twierdzi że dane są, więc przystępuje do nagrywania, wybieram folder z 3 GB danych i klikam nagrywaj. I tu program informuje że błąd nagrywania. Wyleciał szybko z kompa, bo program który ma służyć nagrywaniu dysków nie potrafi tego robić. Burn Aware Free bez problemu nagrał płytę, więc nie warto się tym czymś interesować.

reklama