Free Disc Burner 3.0.66.823

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Disc Burner to bardzo prosty program do wypalania płyt CD/DVD/Blu-ray. Umożliwia on tworzenie kompilacji z danymi oraz nagrywanie na nośniki optyczne obrazów dysków ISO.

Aplikacja wchodzi w skład pakietu narzędziowego Free Studio i kierowana jest raczej do mniej wymagających użytkowników. Wyposażona została w podstawowe funkcje, umożliwiające tworzenie standardowych kompilacji z danymi. Znajdziemy wśród nich mechanizm obsługi dysków wielosesyjnych, kasowania zawartości nośników wielokrotnego zapisu, wypalania obrazów ISO oraz wsparcie dla metody "przeciągnij-i-upuść", pozwalającej wygodnie dodawać do kompilacji duże ilości plików/folderów.

Free Disc Burner obsługuje systemy plików ISO9960, Joliet oraz UDF. Oferowane opcje konfiguracyjne, dają możliwość definiowania tytułu dysku, wyłączania komputera lub wysuwania tacki napędu po zakończonym zapisie.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
juta   19 #2 11.02.2017 08:36

I tak już nie rozwijany. Jeden i drugi.

hins   6 #1 26.06.2014 14:53

Testowałem program i mog stwierdzić że syf jakich mało! Program twierdzi że pusta płyta DVD-RW zawiera dane. Po wykasowaniu danych z pustej płyty, program uparcie dalej twierdzi że jakieś dane są na płycie i znowu chce kasować dysk. Po ponownym wyjeciu i wsunieciu płyty, program już nie twierdzi że dane są, więc przystępuje do nagrywania, wybieram folder z 3 GB danych i klikam nagrywaj. I tu program informuje że błąd nagrywania. Wyleciał szybko z kompa, bo program który ma służyć nagrywaniu dysków nie potrafi tego robić. Burn Aware Free bez problemu nagrał płytę, więc nie warto się tym czymś interesować.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza