r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free Document Viewer

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Document Viewer to darmowy i zarazem niewielki program do przeglądania dokumentów zapisanych w różnych formatach.

Aplikacja charakteryzuje się szybkością działania i odczytywania różnych plików tekstowych, a także wygodnym w obsłudze interfejsem użytkownika. Free Document Viewer automatycznie włącza na pasku narzędzi dodatkowe funkcje, wspomagające przy przeglądaniu danego dokumentu (w zależności od formatu wczytywanego pliku).

Free Document Viewer odczytuje dokumenty zapisane w formacie DOCX, PDF, RTF, TXT, a także arkusze kalkulacyjne (XLS, XLSX). Oprócz tego nadaje się idealnie do przeglądania kodu źródłowego i programistycznego (PHP, HTML, HTM, XHTML, XML, ASP, JS), a także innych plików konfiguracyjnych i informacyjnych (INFO, NFO, CFG, BAK, DIZ i DAT). Aplikacja umożliwia również automatyczne wykrywanie nieznanych formatów dokumentu, a w przypadku nierozpoznania pliku, uruchamia go w standardowym formacie tekstowym TXT.

Korzystając z tego niewielkiego oprogramowania, możemy też wyróżnić fragment tekstu, skopiować go i wkleić do innej aplikacji lub zamieścić w formie wiadomości na poczcie elektronicznej. Free Document Viewer został też wyposażony w narzędzia do przybliżania/oddalania widoku, wyszukiwania dowolnego wyrazu w pliku tekstowym, a także do wygodnej nawigacji pomiędzy różnymi stronami w dokumencie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 26.08.2012 23:54

Jak ostatnio z wielkim niepokojem zauwazam redakcja DP obnizyla loty jak idzie o dokladnosc opisu. Pominieto tak drobna sprawe jak fakt ze program wymaga .NET Framework 3.5.

  #4 09.08.2012 18:45

zasysamy i sprawdzamy :)

  #3 29.05.2012 11:59

To chyba jest web installer. Be internetu nie mogę zainstalować, a zdecydowałem się bo chciałem coś małego. Rozczarowanie.

Conradex   3 #2 19.05.2012 21:09

Zachęcam do korzystania z FDV, bo mimo że nie ma interfejsu w jęz.polskim to jest intuicyjny i łatwy w obsłudze.

Conradex   3 #1 19.05.2012 21:03

FDV jest szybkim, wygodnym i praktycznym programikiem, który może poprzez sam interfejs nie wydaje się zachęcającym, ale jego możliwości są interesujące. Warto zatem go wypróbować, bo sporo potrafi. CX

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.