Free Document Viewer

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free Document Viewer to darmowy i zarazem niewielki program do przeglądania dokumentów zapisanych w różnych formatach.

Aplikacja charakteryzuje się szybkością działania i odczytywania różnych plików tekstowych, a także wygodnym w obsłudze interfejsem użytkownika. Free Document Viewer automatycznie włącza na pasku narzędzi dodatkowe funkcje, wspomagające przy przeglądaniu danego dokumentu (w zależności od formatu wczytywanego pliku).

Free Document Viewer odczytuje dokumenty zapisane w formacie DOCX, PDF, RTF, TXT, a także arkusze kalkulacyjne (XLS, XLSX). Oprócz tego nadaje się idealnie do przeglądania kodu źródłowego i programistycznego (PHP, HTML, HTM, XHTML, XML, ASP, JS), a także innych plików konfiguracyjnych i informacyjnych (INFO, NFO, CFG, BAK, DIZ i DAT). Aplikacja umożliwia również automatyczne wykrywanie nieznanych formatów dokumentu, a w przypadku nierozpoznania pliku, uruchamia go w standardowym formacie tekstowym TXT.

Korzystając z tego niewielkiego oprogramowania, możemy też wyróżnić fragment tekstu, skopiować go i wkleić do innej aplikacji lub zamieścić w formie wiadomości na poczcie elektronicznej. Free Document Viewer został też wyposażony w narzędzia do przybliżania/oddalania widoku, wyszukiwania dowolnego wyrazu w pliku tekstowym, a także do wygodnej nawigacji pomiędzy różnymi stronami w dokumencie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 26.08.2012 23:54

Jak ostatnio z wielkim niepokojem zauwazam redakcja DP obnizyla loty jak idzie o dokladnosc opisu. Pominieto tak drobna sprawe jak fakt ze program wymaga .NET Framework 3.5.

  #4 09.08.2012 18:45

zasysamy i sprawdzamy :)

  #3 29.05.2012 11:59

To chyba jest web installer. Be internetu nie mogę zainstalować, a zdecydowałem się bo chciałem coś małego. Rozczarowanie.

Conradex   3 #2 19.05.2012 21:09

Zachęcam do korzystania z FDV, bo mimo że nie ma interfejsu w jęz.polskim to jest intuicyjny i łatwy w obsłudze.

Conradex   3 #1 19.05.2012 21:03

FDV jest szybkim, wygodnym i praktycznym programikiem, który może poprzez sam interfejs nie wydaje się zachęcającym, ale jego możliwości są interesujące. Warto zatem go wypróbować, bo sporo potrafi. CX