Free File Camouflage 1.25

Strona główna Windows Narzędzia Szyfrowanie danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free File Camouflage to darmowa aplikacja, stanowiąca idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcieliby w nietypowy sposób zabezpieczyć swoje prywatne lub poufne dane. Z pomocą tego niewielkiego narzędzia ukryjemy dowolny plik w obrębie zdefiniowanego zdjęcia.

Aplikacja charakteryzuje się bardzo prostą obsługą, niewielkimi rozmiarami i dużą szybkością działania. Umożliwia ukrycie w pliku JPEG dowolnych danych, niezależnie od ich rozmiaru czy typu. Korzystając z Free File Camouflage zabezpieczymy m.in. cenne dokumenty, poufne zdjęcia czy materiały wideo, aplikacje i gry, pliki z kodem źródłowym itp. Otwierając plik JPEG z ukrytymi danymi system wyświetli podgląd obrazu, identycznie jak ma to miejsce w przypadku standardowych plików graficznych. Jedyną różnicą w stosunku do pierwotnego zdjęcia, w którym zdecydowaliśmy się ukryć dane jest jego rozmiar.

Dostęp do zabezpieczonych danych możliwy jest tylko i wyłącznie po wyodrębnieniu z pliku JPEG ukrytych wcześniej danych. Dokonać tego można przy użyciu Free File Camouflage z poziomu zakładki 'De-camuflage a file'. Narzędzie opcjonalnie potrafi również zabezpieczać wyodrębnianie ukrytych danych hasłem, definiowanym podczas "wstrzykiwania" danych do pliku JPEG.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
J3rzU   5 #2 12.03.2014 22:18

gools: brawo! :) Bo aż oczy bolą ;)

gools   4 #1 12.03.2014 15:50

Wszakże, wstrzykiwać a nie wszczykiwać pliki... Ot co.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy