Free FreeCell Solitaire 2018 4.0

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free FreeCell Solitaire to w pełni darmowy pasjans, który jest dostępny w formie aplikacji do pobrania i zainstalowania na dysku twardym komputera.

W sam raz dla każdego

Za sprawą Free FreeCell Solitaire otrzymujemy dostęp do czterech różnych wersji pasjansa: Eight Off, FreeCell, Stalactites i FreeCell Two Decks. Oznacza to, że coś dla siebie znajdą tu zarówno nowicjusze, jak i osoby, które układają karty w rozmaitych konfiguracjach już od dłuższego czasu.

Free FreeCell Solitaire automatycznie zapisuje postępy, więc nie musimy obawiać się, że po wyłączeniu aplikacji będziemy musieli rozpoczynać daną układankę od samego początku. Na uwagę zasługuje także bardzo czytelna, nowoczesna szata graficzna oraz nieskomplikowane sterowanie, dzięki czemu z jego opanowaniem poradzą sobie wszyscy zainteresowani.

Dodatkowe opcje

Co ciekawe, Free FreeCell Solitaire oferuje możliwość dostosowywania wyglądu stołu do własnych preferencji. Autorzy pozwalają nam na zmodyfikowanie także rewersu kart w talii oraz innych elementów widocznych na ekranie.

Najważniejsze cechy:

  • za darmo
  • cztery wersje pasjansa: Eight Off, FreeCell, Stalactites i FreeCell Two Decks
  • banalne sterowanie
  • nowoczesna szata graficzna
  • możliwość zmiany wyglądu stołu, kart, itd.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!