r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Free GIF Maker 1.3.48.831

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja animacji
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free GIF Maker to darmowe narzędzie, służące do tworzenia animacji w formacie GIF na podstawie dowolnego klipu wideo wskazanego przez użytkownika.

Program charakteryzuje się prostą obsługą i dużą szybkością działania. Ilość oferowanych funkcji została w nim ograniczona do minimum przez co z łatwością odnajdą się w aplikacji również początkujący użytkownicy. Free GIF Maker pozwala na przetworzenie pełnego materiału wideo do plików GIF lub tylko wybranych jego części. Do dyspozycji użytkownika oddano opcje zapętlania animacji, definiowania szybkości jej odtwarzania, ilości kolorów oraz wyjściowej rozdzielczości.

r   e   k   l   a   m   a

Wśród obsługiwanych przez narzędzie formatów wejściowych znajdziemy AVI, MPG, MP4, MKV, FLV, 3GP, WEBM, WMV oraz wiele innych.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

GIF filarem Internetu. Z Giphy łatwo zrobisz animowany obrazek z filmu

7
OPROGRAMOWANIE 21.10.2015 | Anna Rymsza

Serwis Giphy, gdzie można znaleźć animowany obrazek na każdą okazję, zachęca internautów do robienia jeszcze większej ilości własnych animowanych GIF-ów. Serwis udostępnił w tym celu banalnie prostą aplikację GIF Maker. GIF Maker działa w przeglądarce. Wystarczy wysłać do aplikacji film z dysku lub podać jej odnośnik do filmu na YouTube. Następnie wystarczy ustalić początek animacji, koniec i ewentualnie dodać podpis i etykietki. Gotowy GIF można udostępnić w serwisach społecznościowych lub zamieścić na stronie. Obrazki mogą być widoczne dla wszystkich lub prywatne, ale oczywiście…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
ErtywekPL   5 #4 12.05.2016 13:42

Żałosny producent :P już wolę internetowe strony od robienia gifów

  #3 24.08.2015 22:14

czy istnieje w tym programie mozliwosc stworzenia animacji z tych gifow (polaczenie ich w filmik) i ewentualne dodanie muzyki?

szpon5   11 #2 13.07.2015 20:35

Ok już wszystko dobrze, nowa wersja rozwiązuje problem.

szpon5   11 #1 13.04.2015 18:54

Nie mogę uruchomić instalacji, też macie taki problem jak na screenie?
http://i.imgur.com/LTypktP.png

Próbowałem uruchamiać jako administrator. System Windows 8.1 32 bit.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.