Free GIF Maker 1.3.48.831

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja animacji
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free GIF Maker to darmowe narzędzie, służące do tworzenia animacji w formacie GIF na podstawie dowolnego klipu wideo wskazanego przez użytkownika.

Program charakteryzuje się prostą obsługą i dużą szybkością działania. Ilość oferowanych funkcji została w nim ograniczona do minimum przez co z łatwością odnajdą się w aplikacji również początkujący użytkownicy. Free GIF Maker pozwala na przetworzenie pełnego materiału wideo do plików GIF lub tylko wybranych jego części. Do dyspozycji użytkownika oddano opcje zapętlania animacji, definiowania szybkości jej odtwarzania, ilości kolorów oraz wyjściowej rozdzielczości.

Wśród obsługiwanych przez narzędzie formatów wejściowych znajdziemy AVI, MPG, MP4, MKV, FLV, 3GP, WEBM, WMV oraz wiele innych.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację w systemie dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
ErtywekPL   5 #4 12.05.2016 13:42

Żałosny producent :P już wolę internetowe strony od robienia gifów

  #3 24.08.2015 22:14

czy istnieje w tym programie mozliwosc stworzenia animacji z tych gifow (polaczenie ich w filmik) i ewentualne dodanie muzyki?

szpon5   11 #2 13.07.2015 20:35

Ok już wszystko dobrze, nowa wersja rozwiązuje problem.

szpon5   11 #1 13.04.2015 18:54

Nie mogę uruchomić instalacji, też macie taki problem jak na screenie?
http://i.imgur.com/LTypktP.png

Próbowałem uruchamiać jako administrator. System Windows 8.1 32 bit.