Free Hide IP Free Hide IP

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Free Hide IP to bezpłatne narzędzie przeznaczone do łączenia się za pomocą proxy i ukrywania adresu IP w sieci.

Oprócz tego program zapewnia ochronę komputera przed atakami hakerów i kradzieżą prywatnych danych użytkownika. Free Hide IP jest banalnie prosty w obsłudze. Wystarczy wybrać kraj, a program automatycznie zlokalizuje nasz adres IP, wyświetlając dodatkowo lokalizację na wbudowanej mapie. Następnie nasze prawdziwe IP zostaje ukryte i zastąpione fikcyjnym adresem.

Program sprawdza się doskonale w przypadku zablokowanego dostępu do for dyskusyjnych lub stron internetowych. Warto też wspomnieć o wbudowanej funkcji umożliwiającej automatyczną zmianę adresu IP na inny, po upływie określonego czasu przez użytkownika. Free Hide IP jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi przeglądarkami internetowymi (Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, Google Chrome itd.).

Uwaga!

  • Program Free Hide IP dostępny jest w wersji darmowej i pozwala jedynie na przydzielanie adresów IP zlokalizowanych na terenie USA.
  • Aplikacja dodatkowo instaluje pasek narzędzi Ask do przeglądarek internetowych. Jeżeli nie chcemy go instalować, należy odznaczyć go w instalatorze programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!