Free MP3 Cutter and Editor Free MP3 Cutter and Editor 2.8

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free MP3 Cutter and Editor jest prostym w obsłudze narzędziem do edycji plików audio w formatach MP3 oraz WAV.

Aplikacja wyposażona została w zestaw podstawowych funkcji do obróbki dźwięku, które z powodzeniem wykorzystać można np. do tworzenia dzwonków dla smartfonów. Oferuje ona narzędzia do wycinania i usuwania wybranych fragmentów, zmiany głośności całego lub części utworu, a także dodawania efektów Fade In oraz Fade Out, służących do płynnego wyciszania lub zwiększania poziomu głośności. Free MP3 Cutter and Editor dysponuje możliwością konwersji audio pomiędzy stereo a mono.

Niewątpliwą zaletą programu są jego niewielkie rozmiary, szybkość działania, niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe oraz dostępność wersji przenośnej (portable), niewymagającej instalacji i gotowej do działania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!